dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sativum
    W koło Macieju.... Złożone o G11.
    Hmmm. Można jeszcze złożyć skargę do URE, jeżeli chcesz i nie zgadzasz się z decyzją lokalnego BOK.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Cytat Napisał elpapiotr Zobacz post
    Hmmm. Można jeszcze złożyć skargę do URE, jeżeli chcesz i nie zgadzasz się z decyzją lokalnego BOK.
    Zadaję pytania Kaizen, dlatego, że pisze w taki sposób jakby otrzymanie G11 było trywialne i Ci co tego nie mają, sami są sobie winni(?).
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Dziś,przez EBOK złożyłem wniosek o zmianę taryfy w Enea. Dam znać, co tym razem odpiszą.

    Myślę, by w razie pytania, czy nieruchomość jest wykorzystywana do zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych odpisać tak - "mam przyczepę kempingową postawioną na działce w której bytuję".

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sativum Zobacz post
    Bo to bez sensu. Unikasz odpowiedzi.
    Odpowiedź - z pamięci, mniej więcej - odbiorca nie spełnia wymagań do zakwalifikowania do grupy taryfowej G11. Dlatego wskazano C11.
    Nie uzasadnili, czego nie spełniasz?

    Cytat Napisał Sativum Zobacz post
    Co to ma do mojego pytania?
    Jednak odpowiem - tak : "właściwe zaznaczyć"
    A no to, że w formularzu, który znalazłem wyjaśnienie jest takie:
    Wariant dla Klienta, który dokonuje zmiany grupy z C11 na G11 w związku z zakończeniem budowy.

    Dasz linka do swojego formularza? Bo obstawiam, że coś namieszałeś i nie wnioskowałeś o przyłącze docelowe.

    Cytat Napisał Sativum Zobacz post
    Wniosek był na G11.
    Dostałem C11.
    Jak prosisz o obcięcie włosów a fryzjer nakłada Ci maseczkę na twarz to płacisz i dziękujesz?

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sativum Zobacz post
    Zadaję pytania Kaizen, dlatego, że pisze w taki sposób jakby otrzymanie G11 było trywialne i Ci co tego nie mają, sami są sobie winni(?).
    Bo jest. Wystarczy odpowiednio wypełnić wniosek o warunki przyłączenia (przyłącze docelowe do działki rekreacyjnej/pustej - w formularzu masz tylko przykłady, co możesz przyłączyć).

    Jesteś pierwszą osobą która chwali się otrzymaniem odmowy na piśmie - dlatego bardzo Cię proszę wrzuć, jak wypełniłeś wniosek i co dostałeś w odpowiedzi (pisemnie).
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 24-11-2021 o 18:50

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Poszukam. Wniosek znalazłem, odpowiedzi nie, choć pamiętam, że nie wszystkie papiery zostawiłem i wpiąłem w segregator.

    w-do poszło, potem u-do. Teraz kolejny wniosek u-do (o zmianę).

    Jak wnioskowałem, to formularz wyglądał inaczej.

    Jak jest, to może będziesz chętny przyjąć pełnomocnictwo i załatwić przejście na G11? Potem podzielimy się na forum jak poszło
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

  7. #27

    Domyślnie

    Nie wiem czy można cos podpowiedzieć o tym kto to załatwi. Jesli coś jest be to niech mody usuną ale sadzę że to jest robota dla tego gościa :

    http://www.infoveriti.pl/firma-krs/R...000708518.html

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Bo jest. Wystarczy odpowiednio wypełnić wniosek o warunki przyłączenia (przyłącze docelowe do działki rekreacyjnej/pustej - w formularzu masz tylko przykłady, co możesz przyłączyć).

    Jesteś pierwszą osobą która chwali się otrzymaniem odmowy na piśmie - dlatego bardzo Cię proszę wrzuć, jak wypełniłeś wniosek i co dostałeś w odpowiedzi (pisemnie).
    W PGE w moim rejonie nie przeszło do działki pustej. Musi być obiekt wg PB na dzialce i takie jest tez stanowisko URE.

    EDIT

    Wniosek był złożony na zasilanie docelowe i gospodarstwo domowe.
    Ostatnio edytowane przez santini ; 25-11-2021 o 12:26

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony