dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zadośćuczynienie za Covida

    Dlaczego nawet Ci, którzy przeszli chorobę lekko, mają dostawać pieniądze?
    Mówię oczywiście o zadośćuczynieniu przyznawanym, kiedy do zakażenia doszło z winy placówki zdrowia. Rzekomo nawet lekkie dolegliwości układu oddechowego podpadałyby pod rozstrój zdrowia - widziałem takki wpis gdzieś na stronie https://prawapacjenta.org/blog/zados...dban-szpitala/
    Zaraz wyjdzie na to, że opłaca się zachorować na Covid, bo można wyciągnąć z tego kaskę
    Ostatnio edytowane przez Salud ; 01-02-2022 o 12:36

  2. #2

    Domyślnie

    Gdzieś to wyczytał?
    Zresztą że wyczytałeś to uwierzę ale jakiś akt prawny który mówi o wypłacaniu odszkodowań by mnie interesował.

  3. #3

    Domyślnie

    To takie łgarstwo, lep dla niezdecydowanych do kłucia. W końcu fundusz pomocy dla ofiar NOP-ów też utknął w czeluściach Wiejskiej , czy nawet jeszcze po stronie rządowej. Covid będzie w wersji omega , a pomoc dla nopowanych będzie dalej iluzją. W końcu to była taka riposta na zwolnienie i producentów i katów, pardon medyków od odpowiedzialności prawnej

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Salud Zobacz post
    Dlaczego nawet Ci, którzy przeszli chorobę lekko, mają dostawać pieniądze?
    Mówię oczywiście o zadośćuczynieniu przyznawanym, kiedy do zakażenia doszło z winy placówki zdrowia. Rzekomo nawet lekkie dolegliwości układu oddechowego podpadałyby pod rozstrój zdrowia - widziałem takki wpis gdzieś na stronie.
    Zaraz wyjdzie na to, że opłaca się zachorować na Covid, bo można wyciągnąć z tego kaskę
    Ja za ostatni rok dostałem prawie ponad 100 tys. A chorowałem lekko w lutym.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony