dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ogrodzenie działki, podmurówka

    Dzień dobry
    Otóż wiosną planuję zacząć grodzenie swojej działki
    Zakupiłem już słupki betonowe 2,20m do siatki. Siatkę ocynkowaną o grubości drutu 3mm. Proszę nie hejtować mnie za mój wybór takie ogrodzenie mi się podoba i takie będzie. Pytanie dotyczy podmurówki, mianowicie chciałbym zastosować płytę betonową 25cm tylko teraz zastanawiam się jak ją przymocować do słupków. Myślałem nad ceownikiem stalowym... Tylko tu musiał bym nawiercać słupki i zastosować jakieś kołki aby wkręty się trzymały. Czy takie rozwiązanie się sprawdzi czy może macie inne pomysły? Pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.298

    Domyślnie

    Przecież do podmurówek istnieją systemowe ceowniki. Montowane na wkręty samowiercące i to wystarczy.

    Jeśli obawiasz się rdzy to zabezpieczysz powierzchnię przylegającą do ceownika i sam wkręt.

    Poza tym zamiast tego możesz zastosować łącznik betonowy nasadzany na słupek
    https://allegro.pl/oferta/podmurowka...nik-9621247124

    Dodasz daszek czterospadowy i będzie miało już lepszy solidniejszy wygląd

    https://www.olx.pl/d/oferta/podmurow...8-IDzXHoh.html
    Ostatnio edytowane przez Mareks77 ; 21-11-2021 o 12:44
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak rozumiem
    Zastanawiałem się nad takim łącznikiem betonowym, aczkolwiek taki betonowy nie będzie pasował do moich słupków ponieważ ma zbyt małą średnicę.
    Dlatego ewentualnie zostają te wspomniane przez ciebie systemowe ceowniki. Tylko pytanie czy taki ceownik będzie współgrać z moim słupkiem betonowym.
    Dziękuję i pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo podobają mi się ogrodzenia gabionowe. Tego typu płoty są bardzo ładne,a do tego trwałe i na pewno będą służyć długie lata. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie producenta -

    od moderatora: reklamy są niezgodne z regulaminem forum.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 21-12-2021 o 13:11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony