dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie

    Jak było u Was - czy w ramach opłaty przyłączeniowej ZE postawił Wam szafkę z licznikiem, czy musieliście robić to na własny koszt? Ja sporo wywalczyłem z ZE (przynajmniej na papierze), ale to mi sie teraz tez nie podoba - każą mi postawić szafkę pomiarową w linii ogrodzenia na mój koszt.

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety szafka na licznik ustawiana w linni ogrodzenia jest na koszt inwestora. Ja właśnie kończę przyłącze elektryczne i za taką szafkę trzeba zapłacić ok. 600 zł. Dokładny koszt będę znał na koniec tygodnia jak dostane faktury od wykonawcy za materiał.

  3. #3

    Domyślnie

    Zażądaj taryfy . U mnie do tego roku opłata przyłączeniowa nie obejmowała szafki pomiarowej, od tego roku obejmuje (opłata oczywiscie wyższa). Ponadto w umowie określono granicę własności - i jeśli jest tam: .."na zaciskach złącza od strony odbioru.." tzn szafka licznikowa jest za złączem i na twój koszt.
    Oczywiście trzeba negocjować, ale po zapoznaniu się z taryfą wiesz co jeszcze możesz a czego już nie.

  4. #4

    Domyślnie

    U mnie ZE chce proponuje/narzuca: szafka złączowa (ZK) na ich koszt, natomiast szafka pomiarowa na mój koszt.

  5. #5

    Domyślnie

    My także musielismy zapłacić za szafkę pomiarową

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    U mnie szafka złączowa na koszt ZE, pomiarowa - moim staraniem i za moje pieniądze.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony