dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Tynk wewnętrzny hybrydowy cementowo-gipsowy

    Czy ktoś z was ma w domu lub pracuje z tynkiem hybrydowym gipsowo-cementowym? Wykonawca poleca mi tego rodzaju tynk wewnętrzny produkowany przez Dolina Nidy.
    Wykonawca twierdzi, że dobrze mu się na tym tynku pracuje. Efekt gładkiej ściany mamy jak przy tynku gipsowym, ale jest to mocniejsze połączenie i twardszy tynk.
    Bardzo proszę o opnie osób, które znają tego rodzaju tynk.

  2. #2

    Domyślnie

    Naprawdę nikt nie miał doczynienia z tego rodzajem tynkiem?
    Może jednak ktoś podzieli się wiedzą?
    Tynk gipsowo cementowym wydaje się być dobrą alternatywą dla tynków cementowo wapiennych, ale przed zrobieniem tego u siebie fajnie by było usłyszeć jakieś opinie.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matyspio

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Iława
    Kod pocztowy
    14-200
    Posty
    73

    Domyślnie

    I jak położyłeś u siebie taki tynk? Właśnie u mnie wystartowali z hybrydowym tynkiem.

  4. #4

    Domyślnie

    Podzieli się ktoś opiniami na temat tych tynków?

  5. #5

    Domyślnie

    Tak, mam wykonane tynki hybrydowe cementowo-gipsowe. Ściany wystarczy przeszlifować przed malowaniem i tyle. Jestem bardzo zadowolony że się zdecydowałem na taki rodzaj tynków.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikos33 Zobacz post
    Tak, mam wykonane tynki hybrydowe cementowo-gipsowe. Ściany wystarczy przeszlifować przed malowaniem i tyle. Jestem bardzo zadowolony że się zdecydowałem na taki rodzaj tynków.
    Dlaczego jesteś z nich zadowolony - głównie chodzi o to, że są gładkie? Nie miałes obawy, że z racji nowości coś pójdzie z nimi nie tak? Faktycznie są twardsze niż gipsowy wzamcniany?

    Czy możesz w wiadomości podesłać namiary na wykonawcę?

  7. #7

    Domyślnie

    Witajcie,
    Trochę odkopię wątek. Rozglądam się za ekipą do tynkowania i myślałem o tynku cementowo wapiennym. Ostatni z obdzwonionych wykonawców polecał mi gipsowo wapienny np alpol t32 albo nida hydro.
    Ktos ma i może się wypowiedzieć na temat takiego tynku?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony