dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tweetop, Trinnity - opinie

    Siema,
    wkrótce wchodzi do mnie hydraulik i z rąk mojego kuzyniaka (inżynier w branży hydro) pada propozycja robienia instalacji wodkan i podłogówki na rurkach Tweetop, rozdzielacze i jakieś rurki Trinnity. Oczywiście na towar mam fajne ceny.
    Proszę o słowo komentarza najlepiej instalatorów - tych tutaj nie brakuje - co do jakości gratów od tych producentów.

    Z góry dziękuje za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Tweetop to taka marketówka, nic szczególnego. Tego drugiego producenta nie kojarze niestety.

  3. #3

    Domyślnie

    A jakie marrki jesli chodzi o rury do podłogówki czy rozdzielacze polecacie? Taki top stosunek ceny do jakości? Pewniaki?

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Jesteśmy polskim producentem kompletnych systemów instalacyjnych służących do budowy instalacji grzewczych i wody użytkowej.
    W swojej ofercie posiadamy wiele róznych rozwiązań przeznaczonych do budowy instalacji ogrzewania podłogowego.
    Naszą flagową rury jest PE-RT Blue Floor, dostępna w róznych średnicach i długościach zwojów.
    Poza tym oferujemy wiele dodatkowych elementów jak szafki, rozdzielacze InoxFlow, styropiany i cała dodatkowa galanteria.

    Naszą ofertę znajdzie Pan na stronie internetowej, w sekcji "Do pobrania" > "Katalogi", zapraszam do zapoznania się.
    Wszystkie produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości którą kontrolujemy we własnym laboratorium oraz w europejskich laboratoriach zewnętrznych.
    Potwierdzeniem tego faktu są certyfikaty renomowanych jednostek certyfikacyjnych w Europie (KIWA, KOMO, DVGW, DIN Certco).
    Na produkty marki KAN-therm udzielamy 10-letniej gwarancji.

    Listę naszych dystrybutorów można znaleźć także na stronie internetowej.
    Ostatnio edytowane przez KAN-therm ; 09-12-2021 o 16:44
    http://pl.kan-therm.com/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony