dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ogrodzenie z pustakow. Czy robił ktoś pustakami Pat-Eco?

    Witam.
    Planuje zrobić ogrodzenie z pustakow sklepu Sabko z Warszawy. Są oni producentem pustakow Pat Eco.
    Cena pustaka tej firmy to około 12 zł. Cena podobnych pustakow u konkurenci jest ponad dwukrotnie wyższa. Np Joniec lub Drewbet.
    Czy robił ktoś produktami Pat Eco. Nie mam możliwości podjechać i zobaczyć z bliska jak to wygląda a boję się czy to nie jakiś bubel. Na zdjęciach i filmikach wyglądają ok.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja zrobiłem w tym roku. Wymiary trzymają. Tylko dwa bloczki nie trzymały minimalnie. Za tą cenę warto brać. I robiłem to sam. Nic prostszego nie ma.

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o prosty i szybki montaż to Joniec ma takie ogrodzenia, z bloczków betonowych. Na przykład modułowe, w trzech wariantach do wyboru. Proste, stylowe, zawsze na czasie. Do tego trwałe i solidne, w końcu na lata się takie stawia. Z żoną na Roma Classic postawiliśmy.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ww610 Zobacz post
    Witam.
    Planuje zrobić ogrodzenie z pustakow sklepu Sabko z Warszawy. Są oni producentem pustakow Pat Eco.
    Cena pustaka tej firmy to około 12 zł. Cena podobnych pustakow u konkurenci jest ponad dwukrotnie wyższa. Np Joniec lub Drewbet.
    Czy robił ktoś produktami Pat Eco. Nie mam możliwości podjechać i zobaczyć z bliska jak to wygląda a boję się czy to nie jakiś bubel. Na zdjęciach i filmikach wyglądają ok.
    I jakie w końcu wybrałeś ogrodzenie? Dziś czytam o firmie Joniec same negatywne komentarze, bardzo pęka ten pustak. Zastanawiam się nad Sabko ale cena bardzo niska, czy idzie w parze z jakością?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony