dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Vitodens 100-W B1HC - taktowanie

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil.M. Zobacz post
    Jak mój opis będzie niezrozumiały to poszukam screena i instrukcji. Wchodzimy w menu conf następnie trzeba wybrać 12 potem 6. Tu już mamy sterowanie prędkością pompy w %. Fabrycznie jest 72 i zmieniamy sobie odpowiednio. Reakcja jest od razu jak się zaakceptuje wartość. Zakładam w tej instrukcji zrozumienie że poruszamy się strzałkami i czym akceptujemy. Nie mam czujnika temperatury
    Jeśli pompa faktycznie zwiększa prędkość to dobra wiadomość, wg instrukcji jej prędkość można zmieniać tylko w przypadku ustawień do pracy z czujnikiem temperatury. Sprawdzę, ja nie mam czujnika, a kocioł jest ustawiony na utrzymywanie stałej temperatury w obiegu grzewczym.

  2. #22

    Domyślnie

    Tak wg instrukcji to menu jest niedostępne, ale takie wytyczne dostałem od wsparcia Viessmann i działa
    Ostatnio edytowane przez Kamil.M. ; 03-12-2021 o 16:56

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil.M. Zobacz post
    Tak wg instrukcji to menu jest niedostępne, ale takie wytyczne dostałem od wsparcia Viessmann i działa
    Potwierdzam, u mnie też pompa reaguje po zatwierdzeniu zmiany tej wartości mimo że kocioł jest ustawiony na stałą temperaturę i nie ma czujnika temperatury zewnętrznej.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony