dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24

Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie Płyty tarasowe wasze doświadczenia

Mam położone na tarasie zewnetrzym płytki alel jak każdy zapewne wie po 8latach niektóre wypaczyło gdyż podeszła woda etc. Myślę nad zmiana położyć płyty tarasowe co takiego https://kostbet.pl/kategoria-produktu/plyty-tarasowe/
    Ktoś ma takie lub podobne jakie opinie i jak jest przygotowane pod) oze pod nie. Obecnie mam wylany taras na ogród i na to płytki więc nie chciałbym tworzyć dużej rewolucji. Co może ograniczać to obecnie od powierzchni płytki do okna jet kilka cm załączam fotkę

Domyślnie

Idealne warunki na tzw. taras wentylowany. Nie pakował bym się w płyt betonowe ale gres o grubości 20 mm na podstawkach.
    Płytki 60x60x2 cm wyhaczyć można po 60 zł/m2 (końcówki serii w hurtowniach)
    Zaletą tego jest rozwiązania jest to ze płytki leża na podstawkach w każdej chwili można je zdjąć/wymienić, a dzięki odpowiednim podstawkom są stabilne. Nie ma kleju, płytki są ciężkie, nie ma ograniczeń rozmiarowych typowe to 60x60 ale sprawdzają się też 120x60, 90x90 itp.
    Okładzina z płyt na kleju ma to do siebie że klej i fuga to materiały porowate i zawsze nasikana wodą, a mróz zrobi swoje w naszych warunkach klimatycznych. Płytka na podstawce ma otwarte fugi, a woda płynie pod płytką.

przykładowy film .
    Wcześniej wypadło by skuć płytki wyszpachlować podłoże, osadzić profile i hydroizolacje (np membrany EPDM /PVC etc) wykonać okładzinę z płytek na podstawkach.
    Ostatnio edytowane przez irtherm ; 29-11-2021 o 14:23

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24

Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Irtherm dzięki za podpowiedź zerknij w pocztę napisałem piriv

Domyślnie

Podałem namiary do mnie, ale możemy podyskutować na forum może ktoś również skorzysta

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia