dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Domyślnie L U D Z I E - C O z O L E J E M???????

Witam!
    Jak w temacie - dwa miesiące temu zamontowałem kotłownię olejową i jestem przerażony tym co mnie dzięki K... naszemu rządowi czeka. Czy słyszeliście coś o tych "przewidywanych" dziłaniach osłonowych??

pozdrawiam

Domyślnie

Na razie śpij spokojnie. mafia paliwowa nie pozwoli na wzrost akcyzy. Politycy musięli się jakoś upomnieć o nowe datki od mafii. Wszystko ucichnie.
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia

Domyślnie Re: L U D Z I E - C O z O L E J E M???????

Cytat Napisał gość nowy
    Witam!
    Jak w temacie - dwa miesiące temu zamontowałem kotłownię olejową i jestem przerażony tym co mnie dzięki K... naszemu rządowi czeka. Czy słyszeliście coś o tych "przewidywanych" dziłaniach osłonowych??

pozdrawiam
    TAK - polityk X osłania polityka Y.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

Domyślnie

Dziś rano słyszałem w radiowej Trójce że My (Polacy) wynaleźliśmy jakiś specyfik, który po dodaniu do oleju opałowego niszczy silnik. Podobno wystarczy go dodać by nie było przewałów. Środek jest tani i podobno nieusuwalny, ale Ministerstwo Finansów nie jest tym zainteresowane (wiadomo, nie chodzi o przekręty tylko o wydojenie kogo się da).

Domyślnie

My zapobiegawczo zamówiliśmy olej... kto wie, może napędzamy machinę podwyżki? Ale przynajmniej wiem, że zimą będziemy mieli ciepło I to jeszcze za 2,11 a nie za 4 zł.
    dana

Domyślnie

Co z olejem. Ano nic takiego, po prostu drożeje. I będzie drożał. Dzisiaj jest 9 czerwiec i do 15 jak nikt nie odwoła podwyżki akcyzy NA PIŚMIE to ona po prostu wejdzie w życie i olej będzie kosztował 3 zł. (. a może min. fin. odwołał , a ja nie zauważyłem ?). No, a poza tym , ci wszyscy którzy go używają do innych celów niż ogrzewanie, czyli np. do traktorów podczas żniw, też chcą zrobić zapasy. Reasumując - akcyzy nie ma, nowej wojny na bliskim wschodzie nie ma, waluta ostatnio bez zmian, a olej opałowy przez ostani tydzień zdrożał ca. 30 groszy na litrze - PO SEZONIE GRZEWCZYM!!! W zeszłym roku w czerwcu kosztował około 1,6-1,7 zł .
    Dzisiaj 2,35 zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia