dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał TINEK Zobacz post
    w czerwcu w mojej okolicy przeszła wichura, mnie tylko zahaczyło, nie miałem przez 24 h jednej fazy, czyli nic się nie stało
    ale wioski dotknięte wichurą nie miały prądu przez kilka dni (połamane słupy)
    Wtedy koza (w czerwcu) średnio się przydaje, jak podłączyć lodówkę pod kozę?
    To było w okresie letnim.
    Zimą się nie zdarza.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  2. #22

    Domyślnie

    JPD.
    Jak wyłączą, to butla z gazem i się obleci.
    U nas, na razie nie wyłączą, bo mamy węgiel.
    A jak publika będzie nadal walić kupę na węgiel, to sami się o to prosicie.
    Wasze życzenia, będziecie marznąć w domach.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał TINEK Zobacz post
    w czerwcu w mojej okolicy przeszła wichura, mnie tylko zahaczyło, nie miałem przez 24 h jednej fazy, czyli nic się nie stało
    ale wioski dotknięte wichurą nie miały prądu przez kilka dni (połamane słupy)
    Wtedy koza (w czerwcu) średnio się przydaje, jak podłączyć lodówkę pod kozę?

    Latem można zamówić jedzenie z dowozem, albo wybrać się do knajpy. Zima to wyzwanie i wtedy właśnie koza.

  4. #24

    Domyślnie

    też tak można oczywiście, zimą też się można przenieść do hotelu na ten czas
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.306
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał TINEK Zobacz post
    też tak można oczywiście, zimą też się można przenieść do hotelu na ten czas
    Trzeba. Bo jak żyć bez internetu? Nie jeść można z miesiąc - jak tyle wytrzymać bez sieci?

  6. #26

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 28-01-2022 o 13:33

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stermaj Zobacz post
    Mam agregat z samostartem 5kW. Problem to tylko dolanie paliwa raz lub dwa na dobę i oczywiście odpowiedni jego zapas. Ogrzewam dom gazem, ale jak się skupić w jednym pomieszczeniu to nawet przy braku gazu dało by się wytrzymać parę dni.
    Czy chodzi o ten agregat z samostartem KRUZER TH 6500?

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Stermaj

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Podkarpacie
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1.578

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Czy chodzi o ten agregat z samostartem KRUZER TH 6500?
    Kupiłem agregat TH 6500E i do niego dorobiłem samostart.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony