dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Szymonit

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Skąd
    Warka
    Kod pocztowy
    05-660
    Posty
    1

    Domyślnie co z cenami węgla

    Co się dzieje z cenami węgla w naszym kraju? Kiedy jakaś stabilizacja? Zapasy się kończą. Musze ratować się mała dostawą. Jeśli kupić pół tony to gdzie? Musi być paczkowany i wysokokaloryczny

  2. #2

    Domyślnie

    Opal kupuję się wiosną, kiedy jest najtańszy.
    Ceny już spadają. Kolega w pracy w zeszłym tygodniu luzem kupił po 970zl/t.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Witar41

    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Skąd
    Stare Babice
    Kod pocztowy
    75-012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szymonit Zobacz post
    Co się dzieje z cenami węgla w naszym kraju? Kiedy jakaś stabilizacja? Zapasy się kończą. Musze ratować się mała dostawą. Jeśli kupić pół tony to gdzie? Musi być paczkowany i wysokokaloryczny
    Też tak zamierzam zrobić to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Aktualnie też jadę na oparach z kotłowni. Pech chciał, że nie miałem czasu zrobić zakupów latem. Ja od lat stawiam na Sztygara – co najmniej 2 sezony – i jeszcze się nie zawiodłem. Kupuje Ultra ten o najwyższej mocy 28 mj/kg. Wymyśliłem, że zamówię pół tony a w grudniu ceny powinny się ustabilizować. Gospodarka światowa pozamiatała system, bo jak zaczęli nadrabiać zaległości w produkcji to się okazało że węgiel jest dobry i skupowali ogromne ilości – miliony ton. I dostaliśmy rykoszetem, jak zwykle. Cóż taki mamy klimat.

  4. #4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony