dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rafgut01

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    7

    Domyślnie Koparko-ładowarka się kopie.

    Witam,

    Jest problem. Mam do przewiezienia po działce 4 wywrotki ziemi. Przyjechal Pan koparko-ladowarka, na pusto jeździł bez problemu, ale jak nabierał na przednią łychę to się kopał i zrezygnował. Myślicie, że ogarnąć innego gościa, który prędzej to zrobi czy może jakaś inna koparkę. Ale minikoparka to za dużo jeżdżenia. A wydaje mi się, że bez przesady, że się tego nie da zrobić, po bagnach jeżdżą a tu nie jest chyba aż tak źle skoro jeździł bez problemu 10 tonową koparką...

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiadomo jaki masz grunt ale skoro koparka na sucho jeździ i się nie kopie to z łyżką ziemi nie powinna mieć problemu. Skoro jadząc do przodu się zakopuje to niech jeździ na wstecznym, tylne opony są o wiele szersze od przednich i mają mniejszy nacisk na podłoże aniżeli przednie, to tak jakbyś kolarzówką jechał po piachu a kolega jechał góralem, wiadomo który ma lżej.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rafgut01

    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    7

    Domyślnie

    No właśnie też mi się tak wydaje, że te kilkaset kilo na łyżce nie powinno robić różnicy. W sumie to kopał się jak podjeżdżał pod górę ziemi i jak już się zakopał to zrzucał to co miał na łyżce i wyjeżdżał.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.275

    Domyślnie

    Pytanie czy miał dobrze założone opony? Duże opony na tylnej osi są kierunkowe, na boku mają strzałkę lub trójkąt z opisem ROTATION.

  5. #5

    Domyślnie

    A jakim powietrzem były napompowane te opony? Powinno być użyte powietrze "premium".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony