dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Kilka pytań dot. przyszłej instalacji

    1. Nie wiem jeszcze jaką konkretnie wannę będą montował. Czy to jest ważne pod kątem lokalizacji odpływu pod wanne ? Czy te ze 20 cm w tą czy w inną nie robi różnicy bo potem czymś elastycznym się podepnie wanne do odpływu ?
    Wiem tylke że wanna będzie wolonostojąca (nie obudowywana płytkami), ale z jedne strony przylegać do rogu łazienki (narożna). Nie wiem jeszce na pewno jednak co do długości, i czy nie będzie zwężana pod koniec.
    Czy to ma znaczenie, czy trzeba po prostu mniej więcej zlokalizować gdzie będzie odpływ ?

    2. Chciałbym wiedzieć ile przyłączy wody oraz odpływów trzeba zrobić dla następujących rozwiązań dot. umywalki:
    A) Dwie osobne umywalki w jednym blacie
    B) Podwójna umywalka (dwie baterie, dwie "dziury")
    C) Duża umywalka z dwie bateriami, jedna "dziura"

    Powinienem montować dwa przyłącza wody i dwa syfony czy też po jednym wystarczy a potem to rozdzielać ?

    3. Kolejne pytanie: przy WC chce mieć bidette podtynkową - coś takiego :


    Czyli podrzebuę dla niej i ciepłą i zminą wodę. Dla bidetty i WC wystarczy przyłącz ciepłej i zimnej wody, czy też musi być dodatkowa dla zimnej do WC (w sensie inna niż dla bidetty)

    W przyszłym tygodniu muszę pokazać instalatorowi (hydraulikowi) co gdzie ma być, a nie mam jasności.

    Z góry dzięki za rady.
    Ostatnio edytowane przez miodas007 ; 05-12-2021 o 13:52

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony