dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jubilerr

    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    65

    Domyślnie Roznicówka uszkodziła sterownik temperatury?

    Mam problem ze sterownikiem temperatury Thermoval 40cc, wyświetla błąd E2 czyli zwarcie czujnika podłogowego. Czujnik jest ok, inne sterowniki działają w tym samym miejscu poprawnie, ten na każdym czujniku pokazuje ten sam błąd.

    Podejrzewam, że wpływ na to mógł mieć incydent z wyłączeniem różnicówki, jest to termostat do WC i na tym obwodzie jest też jedno gniazdo w WC, stąd roznicówka. Jest to jedyny obwód na ten moment włączony w domu, chodzi od 3 dni.

    Wywalenie różnicówki mogło uszkodzić sterownik?
    Dlaczego ja wywaliło, kabel grzejny może mieć taki upływ prądu? Przewody w gniazdku na tym obwodzie jeszcze nie podłączone do niczego, zabezpieczone każdy z osobna WAGO aby nie były niebezpieczne.

    A może to samoczynne zepsucie się sterownika spowodowało wywalenie różnicówki?

  2. #2

    Domyślnie

    Ani chybi to ostatnie. Jeszcze tego nie grali, by różnicówka prawidłowo podłączona i prawidłowo działająca powodowała uszkodzenia wśród odbiorników.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Bardzo nam przykro z powodu uszkodzonego regulatora TVT 40 CC.
    Zapraszamy do kontaktu z działem serwisu pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem 22 853 70 66.
    Postaramy się pomóc.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony