dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Koszt dachu.

  1. #1

    Domyślnie Koszt dachu.

    Witam.Jak się kształtują u was ceny, wykonania dachu? U mnie firma wyceniła dach dwuspadowy, 210m2 na 85 tys.Dachówka i niezbędne elementy 20 tys.

  2. #2

    Domyślnie

    Czyli co 105 tys zł? Zdrowo. Ostatnio kupowałem wiązary na podobny dach, niecałe 30 tys zł. Dolicz dachówkę i robociznę.

  3. #3

    Domyślnie

    Z dachówką. Kurcze drogo jakoś .

  4. #4

    Domyślnie

    Cena zaporowa moim zdaniem. Sprawdzaj gdzie indziej jeszcze. U mniej na przykład podobna sytuacja, więźba będzie tradycyjna, a dachówka , za całość wstępnie z robocizną mam wycenę na 77 tys. Myślałem, że to i tak dużo, ale teraz to już nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-06-2022 o 15:46

  5. #5

    Domyślnie

    85 tys. za robociznę z materiałem.Wiązary 30 tys netto+dachówka 26 tys.

  6. #6
    Banned
    widenskaalicja7

    Zarejestrowany
    May 2022
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    6

    Domyślnie

    My też rozważaliśmy dachówkę (ceramiczną), ale jak nam zrobili kosztorys wraz z położeniem, to się złapałam za głowę My mamy naprawdę dużą powierzchnię dachu, a kwota (nie pamiętam już dokładnie!), ale niewiele mniejsza... Dramat! Z tym, że nie spoczęliśmy na laurach, tylko przyjrzeliśmy się ofercie blachodachówek i okazało się, że ceny w tym przypadku były już bardziej przystępne. Największą różnicą w cenie był montaż. Położenie blachodachówek jest generlanie niezbyt skomplikowan i, szybsze, co przekłada się właśnie na różnicę finansową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy Kupiliśmy panele dachowe i mamy je już kilka lat. Stan nienaruszony, nowocześnie wyglądają. Z dachówkami więcej zachodu...
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 25-05-2022 o 11:54 Powód: reklama

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał widenskaalicja7 Zobacz post
    Jak nam zrobili kosztorys wraz z położeniem, to się złapałam za głowę (..) Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy ...Kupiliśmy panele dachowe ... i mamy je już kilka lat. Stan nienaruszony, nowocześnie wyglądają.
    Czyli zaskoczyły cię obecne ceny, reklamujesz firmę, a dach posiadasz od kilku lat???? Reklamować też trzeba umieć pajacu.

  8. #8

    Domyślnie

    Ma ktoś informacje jak ceny wyglądały w 2021/2020?
    Polecam ten radar, przydał się na planowanie wycieczki
    radar lotów
    Ostatnio edytowane przez Lukrecja03 ; 06-06-2022 o 15:39

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Cena zależna jest od skomplikowania i użytej technologii.
    Okolice Poznania.
    Umowę podpisywałem w 2020, realizacja 2021. Dach dwuspadowy 180m2 krokwiowo-jetkowy, deskowany, jedno okno polaciowe, blachodachówka, rynny plastikowe, ocieplony 20 cm wełna, 30-35 st pochyl. Cena 51 tys brutto. Co wtedy było i tak naprawdę dobra ceną.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Sativum ; 02-06-2022 o 08:00

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    casual

    Zarejestrowany
    May 2017
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    282

    Domyślnie

    Lato 2021 warmińsko mazurskie. 200m dachu 2 spadowy 35st. 91 zł/m robota od łat z obróbkami i rynnami, bez okien dachowych. Materiały od deskowania w górę ok 25 tys - dachówka betonowa płaska.

  11. #11

    Domyślnie

    Wiosna 2022, łódzkie, 350m2 dachu, dachówka ceramiczna, dach kopertowy, 4 duże lukarny, jedno okno połaciowe, opierzenie komina, zamontowanie rynien - robocizna 19 000 zł. Jednak umawialiśmy się z dekarzem rok wcześniej, a czekałem na jego wejście rok. Nie wiem ile by chciał teraz.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony