dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zimna podłoga w mieszkaniu

    Mam zimną podłogę w całym mieszkaniu. Jest ono z rynku wtórnego. W pokojach są panele. Na korytarzu płytki. Nie jest ono podpiwniczone. W zasadzie to cała moja wiedza. W jaki sposób sprawdzić czy jest to problem izolacji od fundamentów, a może samych fundamentów, a może jestem przewrażliwiony i tak po prostu ma być Czy ktoś bez projektu jest w stanie określić co jest nie tak? nie wiem od czego zacząć. Prośba o pokierowanie

  2. #2

    Domyślnie

    No nie gadaj że kupiłeś mieszkanie i nie wiesz jakie izolacje o jakich parametrach zostały zastosowane na fundamentach i pod posadzka

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    A tak konkretnie to ta "zimna" to jaka temperatura? Jak się rozkłada w zależności od ścian zewnętrznych i wewnętrznych nośnych? Najlepiej fotki z termowizji to pokażą ale i pirometrem da się zrobić "mapę".

  4. #4

    Domyślnie

    Ze strony technicznej nie wiem nic. Deweloper upadł. Poprzednia właścicielka mieszkała tu 10 lat. Administracja na moje pytanie o projekt instalacji elektrycznej odpowiedziała, że mieszkania zostały wybudowane jako zespół domków jednorodzinnych i ni ma projektu

    Zbaczając z tematu : przy kolejnym zakupie mieszkania z rynku wtórnego co powinienem się dowiedzieć przed zakupem?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony