dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie zabezpieczenie ocieplenia ścian szczytowych przed kuną?

    w ramach prewencji anty-kunowej mam założone na deskowanym papowanym dachu:

    - kratkę okapu nad pasem podrynnowym, wróblówkę nad nadrynnowym
    - siatkę stalową na rozcięciu kalenicy
    - siatkę na łatach pod pierwszymi dachówkami okapu (wg. dekarza te jeszcze kuna podniesie, a wyższych już nie bo są na spinkach)

    i w planach klasykę tematu, czyli siatkę między murłatą-krokwiami-deskowaniem oraz profil wentylacyjny wlotu szczeliny wentylacyjnej okapu pod deskowaniem w płaszczyźnie tynku elewacji.

    w ten sposób jako otwarte wrota do wełny pod dachem zostaną mi już tylko przestrzenie między deskowaniem i wieńcami ścian szczytowych. Pytanie do ekspertów: czy siatkowanie tego to już jest paranoja czy dla świętego spokoju zrobić? nigdzie w internetach nie widziałem, żeby ktoś to siatkował..

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.200

    Domyślnie

    Kuna dostaje się do warstwy izolacji cieplnej przez krycie wstępne wykonane folia dachową. Skoro masz sztywne poszycie (deskowanie) to jest ono skuteczną barierą dla kuny. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    however. people have realized that it will likely be too late if they don’t do whatever to prevent matters from getting worse. for instance, there's an “earth hour” on a saturday of march of every year. it's far a global movement, typically it lasts from eight:30pm to 9:30pm. it's also known as “mild-off for one hour”. all through this hour, all of the light will be turned off. the reason of this motion is not simplest to keep energy, but also to warn the humans to understand the significance of defensive the mom earth, and to forestall violating the surroundings. all in all,assisting humans in need ought to be endorsed considering it's miles usually take into account as a traditional virtue.assisting others could be very regularly the first-rate manner to help yourself.irrespective of what the incentive is,donating time and strength to others can take you out of your self.
    coinmarket

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony