dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Redakcjo kochana.

    Podpisuję się oburącz pod wnioskami w sprawie sporządzenia spisu treści numerów archiwalnych.Mam roczniki od 1993 r. I co z tego?
    Nic. Gdy potrzebuję coś sprawdzić, to wertuję strony, wertuję, a czas ucieka. Np teraz szukam artukułu o podłączaniu urządzeń, które kupuje się u Borysowskiego (WC poniżej i w oddaleniu ), znalazłam jeden starszy, opisujący te urządzenia, a ten nowszy po prostu mi wcięło ( wiem, że był, ale nie mogę odnaleźć),a wnim była istotna kwestia - typ muszli wymagany do tegoż urządzenia (warszawska czy poznańska).
    Aż trudno mi uwierzyć, że tak wspaniały poradnik, jakim jest Murator, do tej pory nie opracował internetowego co najmniej spisu treści poszczególnych numerów z ich tytułami.

    Więc wołam: bądźcie dla nas dobrzy na wiosnę i przyspieszcie tworzenie internetowego spisu.
    Moc pozdrowień.
    Grażyna

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Graaaażynaaa...... wyluuuuzuj.........nie paaaali sięęę........

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agrest

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    Szczerze powiedziawszy wlazłam na strone Muratora właśnie w poszukiwaniu spisu i co: NIE MA. Sama posiadam numery od 97' może to nie dużo, ale godziny lecą. Taki spis to konieczność.
    Swego czasu porwałam sis na poszukiwani artykułów o drewnie i jego suszeniu. Roczne spisy pomogły ale tylko w ramach posiadanych numerów. Napewno gdybym wiedziała, że w jakimś innym jest poszukiwany artykuł zdobyła bym go, tzn Muratora oczywiście. Szkoda. Czekam

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Podobno ktoś wspominał o płatnym spisie treści MURATORÓOW, czy płatnym archiwum?
    Słyszałem, że pieniądze szczęścia nie dają, dlatego nie będę żądał prowizji. Nie wiem czy będzie Wam to odpowiadać, ale nic nie tracicie. Wystarczy jedno kliknięcie na stronę:
    http://www.murator.com.pl/mur-arch.htm
    Jeżeli Was to nie interesuje, nic na to nie poradzę, a przeproszę przy najbliższej okazji

  5. #25

    Domyślnie

    Strzał w dziesiątkę !!!
    Przepraszać będziemy obaj

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    ZGADZA SIĘ. NIESZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI.

  7. #27

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Jeżeli kogoś interesuja inne czasopisma wydawnictwa MURATOR, to proponuję inny link: http://www.murator.com.pl/archiwum.htm

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony