dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    casual

    Zarejestrowany
    May 2017
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    275

    Domyślnie Opłata handlowa

    Takie pytanie, może ktoś wie.
    Czy obecnie jest możliwość zawarcia umowy na prąd (G11, G12 itp.) bez opłaty handlowej?
    Jestem na etapie przejścia z C11 na docelową taryfę.

    Chodzi mi konkretnie o Energę (północ Polski).

    Standardowe, promowane oferty tego sprzedawcy zawierają opłatę handlową, na stronie jest w teorii zapis "Jeśli chcesz zawrzeć umowę na podstawie naszej taryfy, skorzystaj z tego linka. " tyle, że link jest ślepy.
    Więc nie wiem, czy po prostu sprzedawcy utrudniają zawarcie umowy dla nich niekorzystnej, czy fizycznie nie ma już opcji zawarcia umowy na "gołą" taryfę G11, G12 itp bez ubierania jej w dodatkowe opłaty.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    casual

    Zarejestrowany
    May 2017
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    275

    Domyślnie

    Nikt nic?

  3. #3

    Domyślnie

    W firmie, która potrafi na wiele tygodni wyłączyć internetowy serwis do obsługi klienta z powodu "konserwacji", nie dziwi mnie kompletnie sytuacja, w której przez internet nie da się zawrzeć umowy w preferowanej przez ciebie taryfie.

    Wybierz się osobiście do biura obsługi... I nalegaj na to, że chcesz "gołą" taryfę, bez żadnych ofert specjalnych. To jest taryfa "państwowa", dla nich najmniej opłacalna, więc siłą rzeczy będą robić wszystko, by cię do niej zniechęcić.

  4. #4

    Domyślnie

    W Tauronie najlepiej wychodzi taryfa sprzedawcy (w pozostałych pewnie analogicznie) którą pani w BOK baardzo odradza. Mnie wręcz namawiała, żebym tego nie brał bo nie będę miał jakiejś tam zniżki. Na szczęście byłem wyedukowany z forum i nie dałem się wpuścić w jakiegoś serwisanta 24h.
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

  5. #5

    Domyślnie

    W Tauronie "taryfa sprzedawcy" to właśnie ich nazwa na zwykłą taryfę bez żadnych ofert specjalnych.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony