dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dyzio111

    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Skąd
    września
    Kod pocztowy
    62-300
    Posty
    1

    Domyślnie Montaż szafek w drewnianym domku.

    Witam. Mam pytanie na co zamontować szynę do szafek kuchennych w domku drewnianym. Domek posiada boazerie a pod nią są drewniane legary co 60 cm. Czy wystarczy w miejscu legarów przytwierdzić szynę na długie wkręty ?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Daj grube OSB albo sklejkę na te "legary" i dopiero do tego wkręcaj wkręty od szyny.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  3. #3

    Domyślnie

    ja teraz stawiam scianki działowe z drewnianych kantowek min w kuchni i w tej sciance gdzie beda wisialy szafki dałem na wysokosci 210cm od podłogi poziomo kantowke przez cala dlugość. w konstrukcji szkieletu scianki

  4. #4

    Domyślnie

    Cześć! Jesteśmy w trakcie nawiązywania współpracy z wykonawcą nowych podłóg drewnianych. Idealnie byłoby, gdybyśmy całkowicie usunęli szafki w kuchni, tak aby twarde drewno sięgało aż do ściany, ale po rozmowie z wykonawcą koszt usunięcia i ponownego zainstalowania tych starożytnych okropnych szafek nie jest czymś, na co możemy sobie pozwolić. Docelowo planujemy zakup nowych szafek, ale ze względów budżetowych dzielimy projekt na dwa etapy 192.168.0.1 router login .

    Moje pytanie brzmi: jakie komplikacje mogą wyniknąć z cięcia podłogi wokół istniejących szafek? Wiem, że oznacza to, że zasadniczo jesteśmy zamknięci w tym samym schemacie szafek, ale nie ma nic, co byśmy w tym zmienili. Czy zepsułoby to montaż nowych szafek w tym miejscu?
    Ostatnio edytowane przez agustuscrown ; 02-08-2023 o 18:32

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony