dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 60
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Finlandia, Elfir itp jakoś nie zajrzeli na ten temat. Przypadek?
    Jakieś dwa tygodnie temu jak to zgłaszałem to w odpowiedzi usłyszałem „pracujemy nad tym”
    To samo usłyszałem pol roku temu i jeszcze wcześniej kilka razy.
    DRAMAT!!!

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    A co maja do tego problemu @finlandia i @elfir ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał swierol Zobacz post
    Finlandia, Elfir itp jakoś nie zajrzeli na ten temat. Przypadek?
    Jakieś dwa tygodnie temu jak to zgłaszałem to w odpowiedzi usłyszałem „pracujemy nad tym”
    To samo usłyszałem pol roku temu i jeszcze wcześniej kilka razy.
    DRAMAT!!!
    Nie chce być zgryźliwy ale to forum ma stary silnik i nie wyrabia. Przykład choćby z czasem na forum, kto widział aby użytkownik ustawiał indywidualnie czas?
    Tego problemu nigdy nie rozwiążą a pisanie że "pracujemy nad tym" to takie mydlenie oczu.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie chce być zgryźliwy ale to forum ma stary silnik i nie wyrabia. Przykład choćby z czasem na forum, kto widział aby użytkownik ustawiał indywidualnie czas?
    Tego problemu nigdy nie rozwiążą a pisanie że "pracujemy nad tym" to takie mydlenie oczu.
    Jaki to model tego silnika i skąd to wiesz?

    Co do ustawiania czasu
    Ustawienia daty i czasu
    Strefa czasowa:
    Aktualny czas Forum może być automatycznie korygowany na strefę czasową Twojego obecnego miejsca pobytu. Wybierz odpowiednią strefę czasową z listy.

    Czas letni i zimowy:
    Możesz ustawić odpowiednią opcję czasu letniego i zimowego

    Pierwszy dzień tygodnia::
    W różnych częściach świata tydzień zaczyna się od innego dnia. Możesz wybrać, od którego dnia zaczyna się w Twojej strefie czasowej tak, aby kalendarz Forum wyświetlany był poprawnie.
    Użytkownik może sam wybrać jaki chce mieć czas i jaką chce mieś strefę czasową i pierwszy dzień tygodnia.
    Wg mnie są to dobre rozwiązania.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #25

    Domyślnie

    Silnik jak to dzisiaj w modzie zapewne jakiś elektryk, hehehe ale tak na poważnie skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle, choćby z tymi nieszczęsnymi fotkami
    Serdecznie pozdrawiam.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jaki to model tego silnika i skąd to wiesz?

    Co do ustawiania czasu


    Użytkownik może sam wybrać jaki chce mieć czas i jaką chce mieś strefę czasową i pierwszy dzień tygodnia.
    Wg mnie są to dobre rozwiązania.
    Wg ciebie to każde jest dobre rozwiązanie aby tylko było inne niż ja proponuję.
    Mamy XXI wiek, czas ustawia się z automatu w większości urządzeniach jak choćby w telefonach komórkowych a wchodząc np na portal Allegro jakoś czasu nie muszę ustawiać bo wyświetla mi się czas rzeczywisty. Ale jesteśmy na forum wiec na innych forach czas jest pokazywany rzeczywisty i nikt, nic nie musi sobie ustawiać.

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    A co maja do tego problemu @finlandia i @elfir ?
    A była o tym dyskusja i ON się nie zdziwil ze to właśnie m.in JEMU zarzucam brak reakcji i to właśnie ON napisał ze nad tym pracują.
    A Ty się teraz zachowujesz jak obrońca ucisnionych.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Przecież to moderatorzy, co oni mają do kwestii technicznych ?
    To @Redakcja pisze wciąż, że "pracują" nad tym.
    I chyba właśnie z nim o tym pisaĺeś.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8118526
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 18-02-2022 o 18:18

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Przecież to moderatorzy, co oni mają do kwestii technicznych ?
    To @Redakcja pisze wciąż, że "pracują" nad tym.
    I chyba właśnie z nim o tym pisaĺeś.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8118526
    A rzeczywiście to była „redakcja”
    Kurde, teraz to Finlandia powinien załatwić Ci darmowa prenumeratę

  10. #30

    Domyślnie

    Chłopaki może ta nasza dyskusja wniesie coś i nieważne czy redakcja, czy moderatorzy, czy rządząca partia (hehehe) i problem fotek zostanie rozwiązany.
    Może ktoś tam na górze to czyta ...
    Serdecznie pozdrawiam.

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zig_Zag Zobacz post
    problem fotek zostanie rozwiązany.
    .
    Nie łudź się choć nadzieje można mieć
    Cytat Napisał Zig_Zag Zobacz post
    Może ktoś tam na górze to czyta ...
    Czytać, czyta ale nic nie robi.

  12. #32

    Domyślnie

    A może taka podpowiedź, aby podglądnąć jak to się robi na Elektrodzie, tam nie zdążysz pomyśleć a fota już w poście siedzi .
    Serdecznie pozdrawiam.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zig_Zag Zobacz post
    A może taka podpowiedź, aby podglądnąć jak to się robi na Elektrodzie, tam nie zdążysz pomyśleć a fota już w poście siedzi .
    Trzeba Kamila zapytać, jak u niego sprawa z serwerem i ile sprzętu napchał, by to hulało.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zig_Zag Zobacz post
    A może taka podpowiedź, aby podglądnąć jak to się robi na Elektrodzie, tam nie zdążysz pomyśleć a fota już w poście siedzi .
    Bo tam zapewne maja inne, nowsze, szybsze oprogramowanie a samo dodawania zdjęć jest intuicyjne i nie trzeba kończyć wyższych studiów aby wkleić jakieś fotki czy grafikę.
    Nie tylko na Elelktrodzie tak jest bo na innych forach tez nie ma problemu z dodawaniem zdjęć, grafiki, filmików.

  15. #35

    Domyślnie

    A może chłopaki z Elektrody by tutaj pomogli?, nie mówię o adminie, czy moderatorach tam są przecież rozbudowane działy komputerowe. Oni pomogą tutaj, my/wy im rewanż jak będą budować
    Taki dla przykładu tuz @Kolobos ma na koncie 74186 postów, uzbierał 327205 punktów i pomógł 14784 razy !, to czemu nie miałby pomóc tutaj. Zresztą po "Polskim Nieładzie" niedługo będziemy mieć w kraju nad Wisłą handel wymienny albo tzw. banki czasu: ty u mnie pracujesz 2h ja u ciebie odpracuje 2h. Jakby jakieś dziewczyny były chętne to mogę zostać prekursorem tej formy, przykręcę, przykleję, pomaluję, tynkuję, węgiel zrzucę, olej w aucie ( i wiele innych ) a dziewczyny to wiadomo w czym są dobre ... , uprzedzam "szydercze" pytanie: mycie okien, pranie, gotowanie, zmiana pościeli ... hmmm .
    Ostatnio edytowane przez Zig_Zag ; 20-02-2022 o 14:46
    Serdecznie pozdrawiam.

  16. #36
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Czytamy, czytamy, zgłaszamy problemy, a odpowiedź programistów: U nas dodawanie zdjęć działa...
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Czytamy, czytamy, zgłaszamy problemy, a odpowiedź programistów: U nas dodawanie zdjęć działa...
    Proszę nie kłamać....mam 11 komputerów do dyspozycji praktycznie każdy w innej konfiguracji z różnymi systemami i przeglądarkami.
    Dodawanie zdjęć opisałem i tylko taka jest możliwość.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Czytamy, czytamy, zgłaszamy problemy, a odpowiedź programistów: U nas dodawanie zdjęć działa...
    Szanowni programiści teraz po covidzie wszystko się będzie podnosić, wracać do normy, może i Wy nas uraczycie możliwością zamieszczania fotek.
    Redakcjo dało by się wrzucić ten skromny temacik programistom?
    Serdecznie pozdrawiam.

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Może próbujecie dodać zbyt wielkie zdjęcia? Prawdopodobnie jest ograniczenie do 500kB (lub mniej), więc więcej ważące fotki nie dadzą się umieścić. IrfanView lub coś podobnego, opcja Image, Resize ...

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Może próbujecie dodać zbyt wielkie zdjęcia? Prawdopodobnie jest ograniczenie do 500kB (lub mniej), więc więcej ważące fotki nie dadzą się umieścić. IrfanView lub coś podobnego, opcja Image, Resize ...
    I uważasz że przez 16 lat na to nie wpadłem?
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony