dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Smile Układ salon z aneksem

    Witam. Mam naprawdę duży problem z zaprojektowaniem małego salonu z aneksem. Marzy mi się, żeby zmiesciła sie kuchnia z barkiem bądź wyspą, mały stół i narożnik. Być może z czegoś trzeba będzie jednak niestety zrezygnować, ale może jednak nie. Czy mogę prosić o pomoc? Myślę, że wspólnymi siłami może się to udać


  2. #2

    Domyślnie

    mam problem ze wstawieniem zdjęcia jak to wygląda, zaraz to ogarnę, dzięki z góry za każdą pomoc

  3. #3

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguzniczak Zobacz post
    Witam. Mam naprawdę duży problem z zaprojektowaniem małego salonu z aneksem. ]
    Jeśli okno nie jest balkonowe do ziemi to można ustawić kanapę tyłem do okna i do barku dostawić szafkę TV



    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20220213-132321.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	458664  

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za wstawienie zdjecia i odpowiedź jest to duże okno i drzwi z wyjściem na ogródek, więc niestety Tv musi być na jednej lub drugiej scianie

  7. #7

    Domyślnie

    Dodatkowo powiem ze dorysowane drzwi będą przesuwne ale do sypialni więc nie zabiorą tej ściany w salonie, i nadal nie mam pomysłu gdzie umieścić w tym wszystkim stół help

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    postaw kanapę przy barku a telewizor na ściance przy oknie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20220213-132321.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	458667  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony