dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Aktualizacja ViCare

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andy2022

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    57

    Domyślnie Aktualizacja ViCare

    Kolejna aktualizacja. Kolejna bez żadnych praktycznych zmian. W przypadku kotła 100-w pojawia się jedynie jego pełny typ i zakres mocy. Nadal żadnych poprawek w statystykach. Brak możliwości założenia dwóch okresów w katalogach czasowych c.w.u. Nadal błędy w odwzorowaniu pracy pomp , pompa wewnętrzna kotła odwzorowuje prace pompy c.o. co przy grupie pompowej wprowadza w błąd.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redox7

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    198

    Domyślnie

    w dokumentacji imasz wyraźnie zapisane, że dla cwu jest tylko jeden przedział czasowy więc czego oczekujesz?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andy2022

    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    57

    Domyślnie

    Czy w przypadku kotłów istnieje coś takiego jak updated firmware'u ?

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam Panowie.
    Do swojego kotła vitodens 343F otrzymałem nową płytę główną wraz ze sterownikiem.
    Serwisant stwierdził że mogę podpiąć do tego moduł wi-fi nie bardzo wchodziłem w szczegół było mało czasu lecz może tu dopytam o konkrety.
    Czy do tego sterownika mogę to dokupić ,podobno mam port optyczny przez który są sczytywane dane .
    Czego potrzebuję prawdopodobnie jest to urządzenie interfejs Vitoconnect plus aplikacja
    Jakie są koszty takiego urządzenia ? i gzie to mozna nabyć tylko serwis czy jakiś sklep.
    O funkcjonalność nie pytam bo poczytałem i traktował bym to jako gadzet lecz jak cena nie będzie wygórowana to może się skuszę.
    Dziękuję pozdrawiam.
    Powierzchnia użytkowa 200 m2 .Dom budowany przez Dewelopera, BK Ytong 30cm / Styro 12 cm !!!!!! KABE THERM NV / Dach ocieplony wełną około 20 cm , 2 okna dachowe / Podłogówka na dole co 10 cm na górze tylko przedpokój , garderoba , łazienka / 3 Pokoje ne górze grzejniki / okna profil Rehau z pakietem 3 szybowym / Kocioł Viessmann Vitodens 343 F 3.8-19 Kw / Kominek Spartherm Varia Bh + nasada wodna około 4kW /Reku Thessla Green AirPack 500H Enthalpy. CleanBox XL.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał f.5 Zobacz post
    Witam Panowie.
    Do swojego kotła vitodens 343F otrzymałem nową płytę główną wraz ze sterownikiem.
    Serwisant stwierdził że mogę podpiąć do tego moduł wi-fi nie bardzo wchodziłem w szczegół było mało czasu lecz może tu dopytam o konkrety.
    Czy do tego sterownika mogę to dokupić ,podobno mam port optyczny przez który są sczytywane dane .
    Czego potrzebuję prawdopodobnie jest to urządzenie interfejs Vitoconnect plus aplikacja
    Jakie są koszty takiego urządzenia ? i gzie to mozna nabyć tylko serwis czy jakiś sklep.
    O funkcjonalność nie pytam bo poczytałem i traktował bym to jako gadzet lecz jak cena nie będzie wygórowana to może się skuszę.
    Dziękuję pozdrawiam.
    do kotłów z panelem Vitotronic można podłączyc modul komunikacyjny Vitoconnect OPTO2, do nabycia u każdego partnera handlowego firmy Viessmann cena 666 zł katalog, netto.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony