dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Problem z ścianą po remoncie

    Witam, wyskoczyły mi pewne bomble na ścianie. Plus odpadł tynk z farbą. Remont mieszkania nowego był w kwietniu 2021r.
    Czy to co jest widoczne na zdjęciu może być spowodowane niedostatecznym wyschnięciem gładzi w mieszkaniu, czy może to być spowodowane czymś innym ?


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    To nowy dom od dewelopera?

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.246

    Domyślnie

    Jeśli dobrze widzę to odpadła gładź razem z farbą. Zobacz czy odsłonięty tynk nie jest wilgotny. Możliwe że przed gładziami tynk został pociągnięty samym unigruntem co spowodowało na wierzchu w narożniku grubą warstwę. Gdy to wyschnie to unigrunt ma strukturę gumy której nic się nie chce trzymać.
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  4. #4

    Domyślnie

    Jest to mieszkanie w nowym bloku. Blok został oddany w październiku 2020.

    Faktycznie miała być gładź zamiast tynku. Nie widzę i nie czuję aby ściana była wilgotna tam gdzie jest odsłonięta. Chociaż mogę się mylić.
    Tam była kładziona tylko gładź Atlas GTA. Bez gruntu.

    Tak się zastanawiam, czy może to być też jeszcze wina tego, że blok nie wysechł dostatecznie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony