dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 128
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2541
  1. #41

    Domyślnie

    Mam drzwi drewniane robione u stolarza i sobie chwalę. Przymierzałem się do Gerdy, ale uważam że metalowa framuga to pomyłka. Otwór 110 więc za gotowe zapłaciłbym fortunę, a tak mam piękną grubą framugę, szybkę i doświetla - wszystko we wzorze i kolorze jaki sobie wymyśliłem - i to wszystko bez dopłat. Cena - tysiąc i trochę oczywiście bez faktury.

  2. #42

    Domyślnie

    Z jakiego drewna drzwi zewnętrzne
    Czy dopłacać i brać z meranti czy postawić na sosnę.
    Jakie są wasze drzwi?

  3. #43

    Domyślnie CAL

    Moje będa od CALA, drewniane- dąb w złotym kolorze jak okna i brama garażowa (Normstahl). W jednej ramie 2130x1590, z klamką AXA, wkładka klasa C, z doświetlem P4, kołatką angielską - 6.200 zł z montażem.
    Montaż za 2 tyg.
    Grazia-Ol

  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Ktoś ma drzwi AFB?

    Mają fajne wzornictwo .
    Najtańszy model ze wszystkimi elementami i montażem - ok. 3300 brutto.
    Meranti.
    czas oczekiwania 8 tygodni......

  5. #45

    Domyślnie drzwi

    ja zamierzam kupic drzwi firmy KMT Plus z oszkleniem ok. 2000 zl (metalowe, klasa antyw. B)

  6. #46

    Domyślnie

    a ma ktoś Euronord?
    Wymiar na 140, bo 160 nie mają z 1 doświetleniem ?

  7. #47

    Domyślnie

    ja biore euronorda wlasnie - jeden z modeli prestige. sa przepiekne. w dodatku sa z wlokna szklanego co rozwiazuje problemy pekania i wypaczania drewna, na ktore najbardziej narazone sa drzwi zewnetrzne.

    u mnie jest wymiar 155 x 210 - to nie moze byc z jednym doswietlem? moze chyba.

    pawel

  8. #48

    Domyślnie

    kraktom!!!!! wusłałem ci prywatną wiadomość w sprawie firmy, która robiła ci dzrwi. odezwij się prosze.

  9. #49

    Domyślnie

    no i zapadła decyzja u stolarza w z okolicy wystawione modele z wyglądu całkiem przyzwoite roz 150X 230 mahoń dostawka z przeszkleniem szyba bezpieczna zespolonaz witrażem cena 4500 brutoo w tym montarz
    to chyba nie jest źle? zobaczymy jak sie będa sprawować
    Wszystko do Poligrafi... od gilotyn po grzbiety

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulistkiewicz
    no i zapadła decyzja u stolarza w z okolicy wystawione modele z wyglądu całkiem przyzwoite roz 150X 230 mahoń dostawka z przeszkleniem szyba bezpieczna zespolonaz witrażem cena 4500 brutoo w tym montarz
    to chyba nie jest źle? zobaczymy jak sie będa sprawować
    Podzielisz sie namiarami - zakładam, że stolarz z okolic Krakowa ?
    Pozdrawiam
    Bartek

  11. #51

    Domyślnie

    z Balina koło Chrzanowa
    Wszystko do Poligrafi... od gilotyn po grzbiety

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał ramsey1981
    ja biore euronorda wlasnie - jeden z modeli prestige. sa przepiekne. w dodatku sa z wlokna szklanego co rozwiazuje problemy pekania i wypaczania drewna, na ktore najbardziej narazone sa drzwi zewnetrzne.

    u mnie jest wymiar 155 x 210 - to nie moze byc z jednym doswietlem? moze chyba.

    pawel
    Witam
    Jaką dostałeś wycenę za drzwi? I kiedy?
    pozdr

  13. #53

    Domyślnie

    jak tam wasze drzwi po pierwszych mrozach? jak są szczelne? jak sie sprawują?

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Last Rico
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    2.036

    Domyślnie

    Moje zamówiłem w zakładzie, całe drewniane (sosna) + dębowy próg. Drzwi okazały się
    naprawdę b. ciepłe, ale to był warunek ....45 mm pianki, wszystkie elementy dekoracyjne
    mogą być, ale wyłącznie na zewnątrz - żadnych wypłyceń w grubości drzwi.....
    Za to montaż to porażka (choć uprzejma ), drzwi trzeba było wyciąć i jeszcze raz oprawić.

    Zwracajcie ludzie na to uwagę baczną, nigdzie nie wyjeżdżajcie w tym czasie !
    Kartka papieru i wkładamy pod skrzydło, wchodzi z luzem....panowie -- będzie wiać,
    proszę poprawić. Ja to zbagatelizowałem, widzę takie cudne regulowane zawiasy,
    myślę sobie pojadą.... to sobie podreguluję. A tu regulacji brakło.....i co dalej ?
    beton wiąże ludzi...

  15. #55

    Domyślnie

    Ja mam z firmy http://krzyzanowski.com.pl/ . Zamontowane raptem pare miesiecy temu ale jestem b zadowolona. I bardzo mi sie podobaja a cena byla ok.
    Model:


  16. #56

    Domyślnie

    Zamówione Gerda GWC w wersji Werona z przeszkleniem, cena 3100 z oscieżnicą i montażem.

    Pozdr,

  17. #57

    Domyślnie KMT

    a czy ktoś posiada drzwi firmy KMT? i może się podzielić wrażeniami.

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar matam
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Cytat Napisał arktyk
    Zamówione Gerda GWC w wersji Werona z przeszkleniem, cena 3100 z oscieżnicą i montażem.

    Pozdr,
    Napewno GWC ?

  19. #59

    Domyślnie

    Oczywiście GWX, przepraszam za literówkę.

    Pozdrawiam,

  20. #60
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Wosto

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    okolice Przodkowa
    Posty
    549

    Domyślnie Re: drzwi

    Cytat Napisał fredblasz
    ja zamierzam kupic drzwi firmy KMT Plus z oszkleniem ok. 2000 zl (metalowe, klasa antyw. B)
    Też myślę o takich i chętnie przyłączę się do postu:
    Cytat Napisał lukasz1006
    a czy ktoś posiada drzwi firmy KMT? i może się podzielić wrażeniami.
    Pozdrawiam.

Strona 3 z 128

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony