dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 213 z 213
  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Przed chwilą właśnie przez okno zobaczyłem jak sąsiad jak co wieczór odpala "krematorium". Lenistwo i partactwo - nawalić byle co, byle jak i na kanapę przed ogłupiacz.
    No właśnie – to dlaczego z nim o tym nie pogadasz – może on świadomości nie ma i nie wie o tym, że kopcić nie musi a tym samym wywalać przez komin paliwa za które krocie płacić musi.
    Jak nie osobiście to korespondencyjnie możesz z nim zacząć rozmowę – jakieś ulotki dołączyć też do korespondencji możesz – sposobów jest wiele – trza się tylko zdecydować i ruszyć, bo jakoś nutę narzekania i bezsilności wyczuwam.

  2. #202
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.346

    Domyślnie

    Węgiel to syf, dobrze że wszyscy mądrzejsi ccą go wyeliminować. Niestety ten burdel na wschodzie może to trochę spowolnić. Ale mam nadzieje że nie o więcej niż rok, dwa.

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
    Węgiel to syf, ... Ale mam nadzieje że nie o więcej niż rok, dwa.
    A co z tobą dlaczego się za to nie weźmiesz i sam go nie wyeliminujesz, że co – mądrzejszy od innych nie jesteś i dlatego na innych liczysz, że za ciebie coś zrobią.
    Skąd nadzieja twoja, że za rok czy dwa żyć jeszcze będziesz a nie że jutro odwalisz kitę z powodu syfu o którym piszesz.

  4. #204
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.268

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    trza się tylko zdecydować i ruszyć, bo jakoś nutę narzekania i bezsilności wyczuwam.
    Nutę to masz dzisiaj Ty do pisania. Od kilku lat jestem propagatorem czystego bezdymnego palenia więc gdyby chciał to by przyszedł i się spytał. Ależ gdzie tam honor nie pozwala nawet gdy traci miliony przez komin.
    Regulamin forum

  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.268

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
    Węgiel to syf,
    Długo nie trza był czekać- jest ten co się utożsamia z tymi 'mądrymi".
    Regulamin forum

  6. #206

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    ... gdyby chciał to by przyszedł i się spytał. Ależ gdzie tam honor nie pozwala nawet gdy traci miliony przez komin.
    No to trzeba gościa złamać – wziąć rzecz jak facet na klatę i posłużyć się łagodnymi środkami twardej perswazji a się przekonasz, że gościu wymięknie.
    Piszę o tym po doświadczeniach w mojej okolicy.
    SM prawa kopcić zabronić nie ma ale ma prawo kotłownię i palenisko zlustrować czy np. kopciuch nie spala śmieci a przy okazji zgodnie z prawem może jeszcze inne rzeczy skontrolować – no i jak wpadną, to zawsze se coś znajdą i z pustą dłonią nie odchodzą - więc jak nie marchewką, to kijem – gwarancja jest na to, to działa.

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Nutę to masz dzisiaj Ty do pisania.
    @DUNIA.MD by po próżnicy czasu nie tracić a że hołotę i warchoł uświadamiać trzeba, to wyraź swe zdanie jak po Twojemu by to wyglądało gdyby w tym palenisku kowalskim był węgiel suchy i gdyby ono w czasie rozpalania było nakryte czymś w rodzaju lejka, który by tu chciał nie chciał pełnił rolę palnika.
    Po mojemu wyglądało by to zdecydowanie lepiej i to pod każdym względem.
    Jak rozpalić piec kowalski na węgiel kamienny? https://www.youtube.com/watch?v=eCTCBX3vHXI&t=37s.

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
    Niestety ten burdel na wschodzie może to trochę spowolnić. Ale mam nadzieje że nie o więcej niż rok, dwa.
    Oj niech ta ustawka kończy się jak najszybciej i niech wielki mąż stanu Władymir pokaże jankesom gdzie ich miejsce na mapie.
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Oj niech ta ustawka kończy się jak najszybciej i niech wielki mąż stanu Władymir pokaże jankesom gdzie ich miejsce na mapie.
    Nooo – ja pierdziele – może jeszcze do tego wszystkiego zaczniecie się domagać, by u nasz obozy koncentracyjne zaczęli budować w imię tego ładu zielonego !!!

  10. #210

    Domyślnie

    Potrzebujemy tego rynku , statkiem z USA czy Australii nie będzie taniej.
    Mateusz może obiecywać gruszki na wierzbie.
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  11. #211

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Oj niech ta ustawka kończy się jak najszybciej i niech wielki mąż stanu Władymir pokaże jankesom gdzie ich miejsce na mapie.
    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Potrzebujemy tego rynku , statkiem z USA czy Australii nie będzie taniej. Mateusz może obiecywać gruszki na wierzbie.
    Potrzebowaliśmy, potrzebujemy i potrzebować będziemy ale za jaką cenę – do tej pory jak dla mnie umiarkowanie pisałeś aż tu nagle takie kwiatki – jeśli faktycznie masz takie zdanie jak napisałeś #208 – bij się o nie – ale uprzedzam i nie traktuj tego jak coś osobistego, bo ja też bić o swoje się będę po mimo rekomendacji @Slawko123 za słownictwo - tego typu rekomendacje mnie walą a z tego względu dalej : hitlera, stalina i putina z małych liter pisałć będę – mimo zasad pisowni i w tym na tą okoliczność przewidzianych !!!
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 25-03-2022 o 11:13

  12. #212

    Domyślnie

    Była Jugosławia, Syria , cały Bliski Wschód, Afryka tam ginie lub zginęło nieporównywalnie więcej ludzi.
    To wszystko dzieje się lub działo w naszych czasach.
    Dlaczego nagle życie ukraińca lub rosjanina jest cenniejsze ?
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Nooo – ja pierdziele – może jeszcze do tego wszystkiego zaczniecie się domagać, by u nasz obozy koncentracyjne zaczęli budować w imię tego ładu zielonego !!!
    Jakie obozy ? O czym ty prawisz ?
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony