dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 25
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 493
  1. #461

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    ...a pomyslec, ze rok temu nawet miejsce nie bylo wytyczone ani wyczyszczone pod przyszly dom ale juz sobie powiedzialam i tu publicznie oswiadczam - chrzanie to, wiecej sie nie buduje
    Taaaaaa

    Sorry nie mogłam się powstrzymać Podziwiam

  2. #462
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Aisa, na serio juz wiecej nie podejmuje tej rekawicy, pokaze Wam jutro domek z panelami. Nabral domowego charakteru. weekend zapewne uplynie mi na wozeniu rzeczy, zaczynam od kuchni. Trzeba zaczac wić gniazdo na nowym niestety moj luby sie pochorowal, malowanie mu dopieklo i przeciagi. lezy w lozku i jak to men wymaga stalej opieki

  3. #463
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    niestety nie mam jeszcze zamontowanego odkurzacza centralnego i vroom-ow wiec musze zwyklym śmierdziuchem z szuflad odkurzyc paprochy. ale planuje juz przewiezc wiekszosc kuchni to musze uporzadkowac w szafkach i powycierac kurze pomontażowe. zostawie sobie tylko kilka szklanek i talerzy na wynajetym reszta juz jedzie na nowe. musze tez dokupic zmywacz kleju Tesy, to sie zawsze przydaje przy przeprowadzkach

  4. #464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Prawie gotowy do zamieszkania

    ....


    Powoli zblizamy sie do konca. Zostalo juz niewiele do zamkniecia jak 3 tapety, lamele, sprzęt w łazienkach i listwy. Za 2 tygodnie planujemy przeprowadzke.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 17-08-2023 o 12:57

  5. #465
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zaczyna być domowo

  6. #466
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    oj tak, dzis zwiozlam kilka rzeczy do kuchni i przymierzalam wklady szuflad, od jutra zwoze dalej kuchnie i wszystkie luzne kartony, walizki ze strychu, ile dam rade. tylko trzeba pozabezpieczac posadzki. kupilam tekture w rolkach i folie. a w sobote pora zamowic szafy, zdecydowac ktory naroznik. z lózkiem poczekam az beda lamele zrobione. Chodze juz na rzęsach a trzeba jeszcze zajac sie siersciami po powrocie do domu. W weekend generalnie pakujemy i wozimy, elektryk ma montowac lampy. A jutro montaż drzwi, przyjechaly moje szklaki, sa piekne. Kurtka, no ciesze sie

  7. #467

  8. #468
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Wpadłam po wielu miesiącach niebycia na forum i przypadkowo trafiłam na Twój nowy dziennik. Aż mi się łezka w oku zakręciła. Tyle nicków z przeszłości. Tar, gratuluję zapału! i nowego Domku!

  9. #469
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    wow, stara gwardia sie pokazuje, cieszy bardzo. Dorka dawno Cie nie widzialam u mnie w zasadzie to juz koniec budowy i pewnie tez po przeprowadzce zakopie sie w moim lesie by odsapnac. zaczyna mnie lapac jakies ogolne zniechecenie.

    a tymczasem, borem lasem mamy drzwi wewnetrzne. zwiozlam w weekend czesc kuchni i czesc gratow ze strychu. a szaf, naroża i łózka nadal nie zamowilam. normalnie w sobote uciekalam do centrow handlowych, to nienormalne co ci ludzie wyrabiaja. zamiast isc na spacer do parku czy nad morze to wedrowki ludow po ikei ale kij im w oko, zamowie przez neta jak wszystko


    ogolnie drzwi dosc porzadne, lepsze niz marketowe, mam nadzieje ze sprawdza sie w uzytkowaniu
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 17-08-2023 o 12:58

  10. #470
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    widać wiele pracy przy wprowadzce, skoro taka skąpa relacja

  11. #471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    chodzimy juz na rzesach, dopadly nas chorobska, maz plackiem od tygodnia lezy a ja sama juz nie wyrabiam. z tego wszystkiego w ikei nie kupilam mat do szafek kuchennych i sie posilkuje jakimis starymi

  12. #472
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    w sumie mam jeszcze fortki po ulozeniu paneli przed rozlozeniem tektury:
    Fotel Nadzorcy podczas montażu drzwi

    ...
    montaz zrobili w jeden dzien od samego rana i koniec o 23 ale mieli wolna sobote i my tez

    a ja kupilam takie wklady do szuflad i ostatecznie wzielam jednych 3 szt., drugich 6 szt., bo tyle mi bylo potrzeba









    Wiecej nie mam, bo po rozpakowaniu musialam zajac sie małym Tajfunem. Przy odpaleniu ciepłej wody pusciły nam śrubunki i zalalo kotlownie . Dobrze, ze luby byl ze mna i mial narzedzia. jakos podkrecil i zakrecił. wszystko w blocie i wodzie a w samym srodku tej imprezki biały Tajfun. Radosc gucia, ze wreszcie cos sie dzieje, on tak bardzo sie nudzil przy rozpakowywaniu. Musialam siersciucha wykapac i padlam po powrocie
    A dzis panowie hydraulicy maja wszystko dokladnie posprawdzac, nie potrzebuje wiecej takich niespodzianek
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 17-08-2023 o 12:59

  13. #473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a w tygodniu i weekend nastepne wozenie drobiazgow i wstepne sprzatanie, umycie okien i takie tam z grubsza ogarniecie, bo kolejny weekend juz planuje przewiezienie wszystkiego i zamieszkanie. Czy wyjdzie, zobaczymy. tektury nie wyrzucam, przyda sie na rabaty.

  14. #474
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No tak, jednak loftowo wyszło , takie klimaty u nas na Księżnym Młynie widziałam i owszem, podobało mi się i u Ciebie też mi się podoba. Zgodnie z zasadą -podziwiam ale nie u mnie Choć nie, te drzwi przezroczyste to bym przygarnęła, świetne są i świetną robotę robią.

  15. #475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Loftowo to jedynie salon i troche kuchnia. Ale cala reszta bedzie w inny desen. Zobaczymy jak wyjdzie polaczenie z innym stylem i jak umeblowanie dojdzie. W sumie dobrze sie w czyms takim czuje. I calkiem przyjemnie rozpakowywalo sie kuchenne graty drzwi szklanki sa cudne. Nie zaluje ze dolozylam
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 06-03-2023 o 20:06

  16. #476

    Domyślnie

    A ja jak zwykle nie miałam czasu zaglądnąć .... ale już nadrobiłam
    ehhh.... będzie pięknie ...

  17. #477
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    TAR-- gratuluję. Cudnego życia na bajorem. Byłam tu cicho od początku Powodzenia

  18. #478
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dziewczyny nawet nie wklejam fotek bo czasu brak, przeprowadzamy sie codziennie po trochu, trwaja ostatnie szlify typu silikony listwy itp. mamy juz zabudowy w lazienkach wiec ile moge zwoże na miejsce. Godzina W za tydzien w sobote ale juz kuchnie bede miec ulozoną. Dzis sklada luby szafy do wiatrolapu i 2 sypialni. zajmie mu to co najmniej kilka dni. dzieje sie.

    Prababciu dawno Cie nie widzialam. Jak fajnie, ze jestes W ogole milo, ze stare twarze sie pokazuja, tym bardziej, ze po covidzie to juz nie wiadomo kto zostal a kto nie

  19. #479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Od ponad tygodnia mieszkamy juz u siebie. Jest super i ekstra. Ogolnie w chacie kipisz, nie wszystko udalo nam sie skonczyc ale powolutku do przodu. Jest gdzie spac, mozna sie umyc i ugotowac wiec nie jest zle
    do naszej rodzinki dołączył kolejny szczeniak Karolek vel Pulpet vel Klucha. I jest zarabiscie
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 20-04-2023 o 09:52

  20. #480
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Sypialnia skończona?!

Strona 24 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony