dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 248 z 248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR

Domyślnie

Aria, ciapek jest w kwiecie wieku jak na maltanczyka, leczenie przynosi skutek, za kilka dni powinien mu sluch powrocic i jak odstawimy leki bedzie juz tez bardziej kumaty. Zobaczysz pozyje jeszcze kilka lat

Co do bateri giete tez sa do luftu, nie na moja uzywalnosc, mam taka teraz na wynajetym jest beznadziejna, tych z wyciagana wylewka nie lubie a te spiralne wykluczam, za duzo z nimi zachodu. skonczy sie na tej samej co mialam poprzednio, choc srednio bedzie pasowac, bo jest tylko w wersji bialej ale zadna inna mi sie nie podoba zmienie jak cos wyprodukuja porzadnego. Na szczescie bedzie na tle okna z bialymi ramami i bialym parapetem i na tle betonowej sciany

Domyślnie

przymiarki kuchenne, wstepna umowa słowna klepnieta, czekam na papiery

taka okleina jak blat bedzie na scianie do wysokosci parapetu plus sciana okapowa. Powyżej malowana w kolorze grafitu/antracytu

okap prawdopodobnie bedzie ten:

zdjecie pochodzi ze strony ciarkodesign.com

lub ten obudowany

zdjecie ze strony okapykuchenne.pl

jeszcze na 100% nie wybrałam

Domyślnie

teraz juz tylko wybrac panele, cegle, tapety, sprzet łazienkowy i wykonawce zabudow w lazienkach, oswietlenie, drzwi wewnetrzne i z glowy. moge zwolnic czaszke na ogrodzenie, kostke i prace ogrodowe

Domyślnie

Cytat Napisał TAR Zobacz post
    teraz juz tylko wybrac panele, cegle, tapety, sprzet łazienkowy i wykonawce zabudow w lazienkach, oswietlenie, drzwi wewnetrzne i z glowy. moge zwolnic czaszke na ogrodzenie, kostke i prace ogrodowe
    To faktycznie, juz niewiele zostalo do zrobienia

Domyślnie

Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Aria, ciapek jest w kwiecie wieku jak na maltanczyka, leczenie przynosi skutek, za kilka dni powinien mu sluch powrocic i jak odstawimy leki bedzie juz tez bardziej kumaty. Zobaczysz pozyje jeszcze kilka lat
    Uff, bardzo dobra wiadomosc. Pisalas o czestych wizytach u weterynarza, to myslalam, ze z nim juz bardzo zle. Dlugich lat mu zycze !

Domyślnie

Kiedys tutaj jakis forumowicz polecal polska firme, ktora produkuje okapy, rowniez wg zyczenia klienta. Podobniez bardzo solidne, nazywa sie Toflesz. Kupilam, i jak na razie jestem zadowolona, ale ma dopiero chyba trzy lata. Wazne, zeby okap mial duza moc na pierwszym biegu.

Domyślnie

Cytat Napisał ariater Zobacz post
    Uff, bardzo dobra wiadomosc. Pisalas o czestych wizytach u weterynarza, to myslalam, ze z nim juz bardzo zle. Dlugich lat mu zycze !
    bo bylo juz bardzo zle, w sumie to bylismy umowieni na ostatni krok i w tym dniu wszystko sie zmienilo o 180 stopni, przez ostatnie 2 tygodnie pies po prostu wstal, wrocil do zywych i nawet szczeka chociaz wciaz nie slyszy przez podziurawiona blone bebenkowa ale to sie zagoi wazne, ze znowu nasze wetki daly rade i postawily chlopaka na lapki. i tylko mi wstyd, ze zwatpilam za szybko.

Domyślnie

co do okapow Toflesz nie maja tego czego szukam, bedzie ktorys z tych pokazanych i raczej ze wskazaniem na czarny, mialam okapy tej firmy, bylam zawsze zadowolona. podoba mi sie duza wydajnosc, filtry waflowe z rynienka tłuszczu, sterowanie i dotykiem i ruchem, no i powloka bezpaluchowa. srebrny bym musiala obudowac plyta no i jest drozszy za to marka super. zobaczymy, na ktory styknie mi budżetu

w sumie wstepnie ogrodzenie i kostke tez mam wybrane a nawet wykonawcow ale nie ukrywam, ze szukam jeszcze oszczednosci

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia