dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 25
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 493
  1. #361
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Dlaczego donica bez dna . Jak nie ma dna, to po co donica?

  2. #362
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    zeby góra ładnie wygladala a bez dna to korzenie beda swobodnie rosly, jesli mialoby to byc drzewko. Albo chociaz zeby miala duzą dziure w dnie

  3. #363
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    o takie cos sobie ubzduralam, chce miec jakis akcent betonu lub cortenu, bo oba te materialy mam w ogrodzie lub na domu. nie zwracac prosze uwagi na proporcje, troche mi nie wyszlo


  4. #364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    i pokaze wam komode jaka zamowilam sobie do salonu, jak bedzie be to wezme ja do sypialni, wiekszosci sie nie spodoba ale ja jestem zachwycona, żaluje ze w komplecie juz nie ma stołow



    bedzie ładnie sie prezentowal na scianie betonowo ceglanej

  5. #365
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zdjecia na prosbe








    w srodku jeszcze wsadzony przedluzacz coby dostala od gniazdka

  6. #366
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    takie cuda Mania mi przywiozla, bede miec instalacje profesjonalna do Ka i super odkurzacz pioracy, ze o lampach nie wspomne

  7. #367
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    zaczelismy powoli wykonczeniowke, w domu az za cieplo wiec od tygodnia pompa pracuje na 15 stopniach a w domu nadal powyzej 21 stopni, termos trzyma. dotarły zamowione lampy do sypialni, korytarza i tubki do salonu i kuchni.

    czesc lapmp odsylam, bo calkiem nie pasuja do moich wnetrz, żaluje okropnie, bo okazyjnie kupione i sa piekne ale nie pasuja. dzis z panem elektrykiem "ustawialismy" miejsca montazu tubek w kuchni, salonie i sypialniach oraz zwisow w sypialniach. Moj dzielny maz szlifowal tynki, sa przecudowne, nie jak lustro a surowe, beda wygladac swietnie, zadnych gladzi nie robie. Udalo mu sie dzis zrobic wszystkie lazienki, dwie sypialnie i zaczal trzecia. A ja oprocz tego ze zrobilam sie na bostwo to zamowilam drzwi wewnetrzne.

    Ostatecznie zdecydowalam sie na te w calym domu z wyjatkiem wejscia z wiatrolapu do domu, kolor antracytowy:




    a do wiatrolapu na drzwi szklano-metalowe takie (marzylam o tego typu drzwiach i mam, skorzystalismy z duzej promki na drzwi i są:






    i najwieksza bomba. pamietacie te lampy:




    śpiesze donieść, ze są moje Mani nie pasowaly a ja zachorowalam na nie i tadam, będa zdobic moj domek

  8. #368
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    zamowilam okazyjnie komody do salonu i do 1 sypialni

    na zywo kolor jest taki, ale sama komoda piekna i zostawiam

    do sypialni bedzie taka, czekam na dostawe, macalam ja na zywo i bardzo mi sie spodobala


    dotarla tez tapeta do jednego pokoju:

    a na ten kolor zdecydowalam sie na scianach do tapety muralu


    generalnie duzo sie dzeije codziennie zwozimy cos do domu, sprzet agd, komody, podlogi, lazienkowe graty, mamy juz wszystkie farby. Musze zamowic jedynie lampy do salonu, kuchni i jednej łazienki

    z kostki udalo sie jedynie obrzeza, taras i wyjscia sypialniane porobic i przyszla ta .... zima, zabraklo nam tygodnia

    a tak pogladowo z zewnatrz, ściezka do smietnika:

    tu bedziemy przesuwac 3 krawezniki:

    niestety przez mrozy nie udalo sie tez dokonczyc betonu w wejsciu i podcieniu, czekamy na cieplejsze dni

    beton, tam gdzie zdażyli zrobic wyglada oblednie, jestem zachwycona

    juz nie moge sie doczekac kiedy tam zamieszkamy, co na swoim to na swoim, bez niczyjej zaleznosci.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 17-08-2023 o 13:14

  9. #369

    Domyślnie

    A lamp przy ogrodzeniu Tomka nie widziałam, super wyglądają.

    Drzwi super, ale to już wiesz, kolor do tapety, to nie był mój typ, ale rozumiem twoje wybory.

    Przeglądałam dziś stare zdjęcia, w czerwcu nic jeszcze nie było, a teraz już wykończeniowka. Oficjalnie i publicznie gratuluje.

    Odkurzacza piorącego szczerze zazdroszczę, że też nie wpadłam, żeby mi Mańka też kupiła

    No i cześć Mańka, zolzo jedna.

  10. #370
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jak to nie widzialas wysylalam ci na watsapa fotki
    kolor bedzie boski, tym bardziej teraz jak na jasne lamele sie zdecydowalam, pazura doda i nie bedzie mdlo. dzis widzialam na zywo moje drzwi normalnie zadowolanm bardzo.
    Za gratulacje dziekuje, to nie tylko moja zasluga przeciez i troche jednak mam obsuwe z wykonczeniem

    Ale wiesz, ze ten odkurzacz na ichni prąd? ja mam instalacje zrobiona pod swoje Ka wiec odkurzacz tez pociagna moje przetworniki

  11. #371

    Domyślnie

    No faktycznie, że wysłałaś z lampami. Musiałam na jakims innym się zawiesić.
    Bardzo dobrze te przęsła wyglądają

  12. #372
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    nam tez sie podobaja, choc niektorzy maja z tym problem. ze nic nie widac

  13. #373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    cię zasypało a ja ogród robiłam w Wielkopolsce

  14. #374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    widzialam na fejsie te kwitnace floksy, niezle. u nas bylo -9 plus snieg i staneli z kostka a zostalo doslownie pracy na max 3 dni tylko podjazd, sciezka do smietnika, smietnik, fundament pod pompe ciepla i klime, i wysypanie żwiru w opaske. od wczoraj odwilz pewnie przed swietami juz nie skoncza

  15. #375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    w weekend wyszlifowalismy sciany i sufity praktycznie w calym domu poza kuchnia i salonem. dokonczymy teraz w weekend i zaczynamy gruntowanie scian i podlog pod kafle no i malowanie farba podkladową. w domu jest cieplo, pompa dziala swietnie, wilgoc mocno odpuscila. osuszacze dzialaly przez 2 miesiace, jest calkiem dobrze.

    jak tylko pomalujemy sciany chocby farba podkladową a posadzki beda zagruntowane i niepylace to uruchamiam od razu wentylacje niech schnie i sie wietrzy. na razie nie bardzo mam co pokazywac poza zewnetrzem, bo w srodku poza sterta materialow nic sie chwilowo nie dzieje.

    Zamowilam lampy czesc oddalam, bo nie pasowaly. W świeta na spokojnie zamowie brakujace do 2 lazienek, salonu i kuchni. Bedzie kolejne z bani.


    Wczoraj wyhaczylam taka piekna lampe podlogowa, nie na moja kieszen ale bardzo mi sie podoba.





    jakies takie mocne wrazenie na mnie zrobila akurat ta, bo sa jeszcze inne, podobne.

    zdecydowalam sie na zakup do mojej łazienki tych lamp, jakos mi tak podpasowały







    do lazienki ogolnej:

    przy lustrze


    sufitowa:



    do pokoju nr 3 nazwijmy goscinnego:








    do salonu kreci mnie taki kinkiet na ściane betonową:





    lub taki:


    albo ten:


  16. #376

    Domyślnie

    Te pierwsze kinkiety na betonowa ścianę super..
    Lampy do łazienki też, zresztą ja ostatnio widzę same czarne lampy.

    U nas dziś już też po śniegu. Był 8 dni? Antek skorzystał dwa, a teraz ma zapalenie płuc.

  17. #377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    te kinkiety maja trzy wady, sa dosc drogie a żarówki nie sa wymienialne, wiec jak padna to padna i po trzecie barwa swiatla, chlodna. wolalabym ciepla. znalazlam jeszcze takie, te sa wymienialne i mozna wybrac barwe swiatla ale troche "ubogie" zgina mi na scianie prawie 8 metrowej


  18. #378

    Domyślnie

    Jednorazowego kinkiety? To lipa, szkoda kasy. Ściany masz już gotowe? Bo ten ostatni dwa, jakoś ułożone blisko siebie też by mogły być. Tylko kabel trzeba ciągnąć

  19. #379
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    tynki mam juz na gotowo, nie bede teraz pruc kabla, poza tym jest taki ze moge go rozdzielic, mam jeszcze 1 wolny przycisk w łaczniku zastanowie sie nad zakupem, jako dekoracja sciany tez nie najgorzej pozniej by sie prezentowala

  20. #380

    Domyślnie

    Wygląd tych większych bez porównania do tego ostatniego.
    No tak ściany masz, zapomniałam, że ty jesteś mistrz szybkiego budowania

Strona 19 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony