dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 25
Pokaż wyniki od 481 do 493 z 493
  1. #481
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    TAR na taki wpis czekałam, najlepszości !!!!

  2. #482
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Sypialnia skończona?!
    Prawie zostaly do zalozenia firany, trzeba złozyc komode i kupic jakis pasujacy dywan. No i brakuje docelowych stolikow przy łózku. Z tym da sie zyc. Ale z dywanem jeszcze poczekam, bo na razie małe siury czasem zrobia niespodzianke. Zazwyczaj udaje sie im na podklad czsem jednak w amoku zabawy zdarzy im sie "nabroic". Lampy sa.

    Cytat Napisał Prababka Zobacz post
    TAR na taki wpis czekałam, najlepszości !!!!
    Kochana dziekuje

  3. #483
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    od kilku dni mam problemy z dodaniem postow, ciagle murator chce potwierdzenia, ze jestem czlowiekiem, otwiera sie jakas dziwna strona, kiedys tego nie bylo. Po czym kiedy potwierdze, ze jestem tym nieszczesnym czlowiekiem wszystko sie wywala. Odechciewa sie pisac. Zdjec nie ma szans juz wstawic. Nie mam na to checi i czasu jesli kilka razy posta wywalilo. A z kompa nie wchodza.

  4. #484

  5. #485
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    I jakie w końcu masz łóżko, bo mi gdzieś przepadło?
    a w ogóle gratuluję, niech się dobrze mieszka.
    U nas powoli kończy się łazienka. PÓŁ roku

  6. #486
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Niech się dobrze mieszka a nowego członka rodzin y zobaczyć chcę
    a dziekujemy, mieszka sie wysmienicie, konczymy ostatnie szlify typu skladanie szaf, ostatnie lampy i takie tam pierdolety upiekszajace. nowy czlonek rodziny jest cudowny ale cos fotek nie moge tu wstawiac ostatnio, za dlugo sie laduja i mnie wyrzuca

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    I jakie w końcu masz łóżko, bo mi gdzieś przepadło?
    a w ogóle gratuluję, niech się dobrze mieszka.
    U nas powoli kończy się łazienka. PÓŁ roku
    łozko typu kontynentalne w szarej oliwce, kupilam rok temu i stwierdzilam ze styknie. bardzo pasuje do reszty. postaram sie zaraz cos wkleic. dlugo ten remont ciagniesz ja bym chyba psychicznie nie dala rady

  7. #487
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jak sie uda wklejam, jak nie to nie bede probowac, bo szkoda o czasu

    sypialnia zielono-rozowa (mam drugi komplet zaslon i narzute w kolorze butelkowym na zmiane), wiem ze polączenie kolorystyczne moze szokujace ale w samej sypialni jest cieplo i przytulnie

    Na razie odpuszczam wnetrze i zajmujemy sie ogrodem, rozplantowalismy w duzej czesci czarnoziem zwieziony jesienia, w weekend tyczymy jakies rabatki. a w następny przyjedzie znowu pan z kratownica podrownac teren z tylu. wiec jest co robic, na pewno sie nie nudzimy
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 17-08-2023 o 13:54

  8. #488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bardzo ładnie wyszło

  9. #489
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dziekuje

    mieszkamy niecaly miesiac ale kilka dni temu poczulam sie dopiero jak u siebie. jakby przeskok. jest super.
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 20-04-2023 o 10:51

  10. #490

  11. #491
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dzieki

    reklamacje komody nam uznano, wymienia szuflade na nowa i dosla brakujace uchwyty. w sumie sie ciesze, bo nie chcialabym z niej rezygnowac, jest bardzo ładna na zywo

  12. #492
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    No więc sypialnie obie kolorystycznie i meblowo wyglądają pięknie. Nostalgicznie. Pudrowy i ta zielona oliwka to świetne połączenie. Z zieloną narzutą też zagra pod warunkiem ciemnej zieleni, trochę takiej zgniłej. Ale już prędzej widzę ją pod sosną Bardzo, bardzo mi się podoba, do tego stopnia, że nawet przyjęłabym u siebie

    A co do mojego remontu, hm... nikt tam nie mieszka, traktowałam to, że ktoś pilnuje domu i podlewa palmę Teraz już kończą, więc włożę może zdjęcia po majówce.

  13. #493
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    To juz chyba koniec mojego dziennika. 13 stron Mieszkamy od 7 miesiecy, dom oswojony, umeblowany i przetestowany. Co prawda nie mam wciaz zlożonych kloszy na niektorych lampach a obrazki wciaz spakowane zamiast wisiec na scianie. Ogolnie jest zarabiscie. Oba auta juz parkowane w garazu, znaczy sie kartony rozpakowane. Odkurzacz centralny zalozony i pomimo wielu jego krytykow ja sobie wciaz chwale to rozwiazanie i bym nie zrezygnowala. Wiosna moze uda sie zrealizowac zabudowe podcienia, taras w podcieniu i zabudowę śmietnika. To 3 ostatnie punkty na liscie do odhaczenia. Niestety wiosna mielismy niewielki problem z wełna na podaszu ale wykonawca nie zostawil nas z reka w nocniku, zostaly zrobione poprawki i teraz juz wszystko w porzadku. Oczywiscie pewne zmiany w umeblowaniu i ustawieniach juz zaszły ale wyniklo to jedynie z wygody i potrzeby. Tak wiec dziekuje wszystkim za wizyty i do nastepnego.....

Strona 25 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony