dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 181 do 183 z 183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

na zakonczenie 11 maja jeszcze troche dobrych wiadomosci (dla mnie dobrych )

KOLIBERKI WROCILY

przylecial chlopczyk do poidelka, no ale jak sie rozdarlam zeby M uslyszal - to go przestraszylam
    czekamy na dziewczynki i reszte chlopakow. nareszcie!

nastepne good news - z ogrodka, ze taki upal - na Judaszowcu juz spore paki, zaczela kwitnac "sliwa" i magnolia. Hosty juz spore, hortki maja duzawe listki.
    Kupilam zlew - TAR sie ze mnie nabija ze wanna, mowie jej ze tylki bedziemy moczyc, no gleboki, taki jak mam teraz na 25cm. Nie moge na plyciznach, moja Mloda tu w domu ma i tragedia dla mnie. Tak wiec TAR sie ze mnie nabija ze wanna a ja sie nabijam z jej ociekacza i tak sie obie nabijamy z siebie
    Kupilam tez Cutek'a - olej do desek co malowalam tutaj. Powiedzieli ze moge zabrac to zabieram. Wiem ze jest Osmo (??) ale go nie znam, a ten mi pasuje na 120% pod kazdym wzgledem. na fotele do ogniska na lawke i pergole na lawke. Tarasu juz nie robie z drzewa bo mi psy zniszczyly.
    Udalo nam sie tez dzis sprzedac troche mojego M badziewia z garazu jak pily, szafki i stoly na narzedzia. Z glowy. Ja teraz musze wystawic swoje lustra.
    Plecy mi juz jednak nawalaja, od noszenia, pakowania i podnoszenia. Jutro mnie czeka niezla ramka albumow
    moglibysmy duzo wiecej zabrac gdyby nie to ze samochod bardzo dlugi i pol kontenera zabierze. Trudno, porzeboleje co zostawiam za soba.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR

Domyślnie

ciekawe czy podlotow doczekasz? pewnie juz nie zdazysz zobaczyc jak podfruwajki male zycia sie ucza.

no co mam sie nie nabijac, ludzie toż kupilas wanne przeciez wczoraj z moim o tym gadalam, ze ten zlew co go teraz kupuje jest nieco plytszy (3 cm) ale za to komora jest obwodowo wieksza. i on taki chce, mowi ze poprzedni byl za gleboki. ale ja najchetniej bym kupila ten co poprzednio, byl zarabisty a juz ich nie robia Teka Aura czarny, tylko biale i takie w kolorze qpy sa dostepne zaluje tez ze nie robia "mojej" baterii w kolorze czarnym, byla idealna.

i wiesz co przetestuje te baterie co ci pokazywalam i jeszcze 2 inne wybrane i jak sie nie sprawdza to mam w nosie czy biala czy nie wezme te co poprzednio bo byla petarda w uzywaniu
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 12-05-2022 o 08:37

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

na tutejsze zycie jest to normalny zlew tak samo jak rozmiar mojej pralki i suszarki tez jest normalnym rozmiarem
    zaskoczylas mnie ze w Polsce 60cm to normalny rozmiar pralek. Moglam sie niezle wkopac z kupnem bo na zdjeciu z wygladu wygladaja jak moje a tu tylko 60cm Dobrze ze samsunga znalazlam, chociaz nie ukrywam ze wolalbym te same co mam teraz LG. No ale same male sa

dobilam do mety z raczkami do kuchni dzisiaj, ostatnie 4. Skubanczy podniesli cene bo inni tez sie na nie zucili nie wiem czemu, ile razy wam pisalam ze wybrane i upolowalam 1 albo 2? No wlasnie, ten rozmiar schodzi jak glupi, a ten mniejszy (tez jej mam) leza i ceny nie zmienili, wiec nikt mi tu nosa oinflacja nie wytrze

Kosiarke kupilismy. Znaczy M kupil. Znaczy naciaglam go na ta co ja chce a nie to co myslal ze kupi Ma naped na 4 kola Lzej bedzie szla. I do tylu tez ma wajche, normalnie jak samochod. Oczywisice nie da sie na samej kosiarce i M bedzie mjusial kupic taka co sie na niej jedzie, ale na poczatek bedzie ok. Ogrod za duzy, bym fizycznie wysiadla to kosic i tyle lazic. Jakby nie bylo - mimom tych 4 naopedow - nadal jest ciezsza od mojej starej. Moja stara moj M wymyslil zeby nie brac, ze szkoda miejsca ze to ze tamto. Guzik, powalczylam i powiedzialam ze nici z tego - zabieramy. Ladnie sie sklada, chodzi jak burza - nie ostrzylam jej odkad kupilam w 2013 !! Bo nie trzeba bylo, tnie jak brzytwa. Nic to ze worek juz dziure ma - dziala, baterie na wymiane mam z innymi zeczami co biore wiec jedzie z nami. Mam nadzieje ze nowa tez tyle bedzie chodzic bo ta sama firma.

Dzis rano parka koliberkow byla Dziewczynki juz sa tez.

pojechalismy zawiesc troche pudel znowu, czyli witamy w swiecie Manki i jej przeprowadzcce zycia.

i jest okap co M mowil

rozmawialismy z "szefem" zaladunku. Wiec sie okazalo ze jesli sie ma duzy samoch jak my to inaczej pakuja. Najpierw samochod, potem scianka a potem bety. Z osobowkami na odwyrtke, czyli samochod na koncu. Duzy plus - bo na odprawie chyba raczej sie im nie bedzie chcialo rozpakowac wszystkiego zeby samochod obejrzec? Bo wiecie, biurokracja bywa wszedzie. Laska z Gdyni mpowila mi ze bylo pare uszkodzen samochodow jak taki biurokrata chcial sie upoewnic czy napewno samochod jest taki jak w papierach. Jak chca rozladowac - prosze bardzo. Beda sami pakowac spowrtem, bo my nawet do Gdyni nie pojedziemy na odprawe, pelnomocnictwo bedzie wyslane, firma sie tym zajmie, i jeszcze nam dowioza caly kontener pod dom.

M zaczal bakac znow o basenie, a myslalam ze juz sie poddal?
    Jutro wam pokaze jakie intersy kreca Polacy w Polsce. Nic nowego i napewno o tym wiecie ale na oczy tego nie widzialsycie na bank no bo trzeba byc tutaj.

Strona 10 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia