dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Indywidualna zgoda na zmianę przeznaczenia działki leśnej

    Dzień dobry,

    Chciałabym się dowiedzieć czy ktokolwiek posiada indywidualną zgodę na zmianę przeznaczenia swojej działki leśnej i na jej postawie otrzymał warunki zabudowy. W biurze architektury w Warszawie dostałam informację, że jest dużo takich zgód w ich zasobach, jednak nie mogę nic takiego znaleźć online. Zgoda, którą ja posiadam dotyczy jedynie dwóch działek i nie została wydana w trakcie sporządzania MPZP, a w trakcie obowiązywania Miejscowego Planu Ogólnego Zagodpodarowania m.st. Warszawy z 1992r. Dla działki nigdy nie było ani teraz nie ma MPZP, ani nigdy taki plan nie był sporządzany, ale zgoda na zmianę przeznaczenia istnieje (dokument z datą z 1998r.).

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Snidomi ; 16-03-2022 o 11:59

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.345

    Domyślnie

    To chyba pytanie do włąsciwego urzędu. Dlaczego nie dopytałeś o szczególy urzednika odpowiedialnego za ten teren.

  3. #3

    Domyślnie

    Urzad Gminy nie uznaje tego dokumentu jako spelnienia punktu: "teren nie wymaga uzyskania zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych i leśnych na cele nierolnicze i nieleśne albo jest objęty zgodą uzyskaną przy sporządzaniu miejscowych planów, które utraciły moc ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. o zagospodarowaniu przestrzennym". Cala sprawa niedlugo trafi do WSA, dlatego pytam innych forumowiczow czy na podstawie takiej samej zgody ktora ja posiadam otrzymali WZ. Jak na razie oprocz Pani urzednik z Biura architektury nikt nigdy nie mial stycznosci z takim dokumentem (urzednicy z gminy, ich radcy prawni ani nawet prawnicy do ktorych wyslalam zapytanie o pomoc w mojej sprawie).

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.345

    Domyślnie

    Wygląda na walkę latami i raczej przegraną.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony