dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Impregnacja granitu na zewnątrz (w tym elementy pionowe), wasze doświadczenie

    Cześć,
    przymierzam się do zaimpregnowania białych granitowych schodów i elementów pionowych z tego samego materiału. Po wywabianiu plamy specjalnym preparatem już dwa razy chcę coś z tym zrobić.

    O ile sama impregnacja to nie jest jakiś skomplikowana czynność to mam pytanie odnośnie impregnacji elementów, które są pionowe.
    Wiadomo, że po nałożenia specyfiku podczas deszczu nie mamy efektu "mokrego kamienia", no ale wtedy elementy na elewacji, które są z tego samego materiału będą miały inny odcień niż schody. Czy warto zaaplikować to też na pionowe "dekoracje"?

    Dodam, że jeden z tych elementów do słupek, mam go zaimpregnować ze wszystkich stron? Nie spowoduje to jakiś problemów w zimie (woda chyba nie będzie miała jak odparować). Szukałem informacji w Internecie, ale oprócz dyskusji na temat czy warto czy nie, jedyne poradniki sugerują zawsze smarowanie jednej strony (poziomej) nawet bez boków blatu czy schodów.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Raczej pionów się nie impregnuje, tylko poziome elementy
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony