dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wkrętarka

  1. #1

    Domyślnie Wkrętarka

    Dysponuję wkrętarką Black and Decker CD12C – już kilkunastoletnią. Dawno nie używaną. Do wkrętarki mam baterię, jeszcze typu NiMH, ale po tylu latach trochę wątpię, że będzie ona jeszcze trzymać jakąkolwiek sensowną pojemność.

    Z tego co sprawdzałem – można kupić do tej wkrętarki nową baterię z GreenCella, ale jej cena to od ok. 70 do ok. 150 zł, zależnie od pojemności.

    Nie jestem z tej wkrętarki do końca zadowolony z uwagi na dużą wagę akumulatora.

    W związku z tym moje pytanie brzmi – z jakimi współczesnymi wkrętarkami, dostępnymi w jakich mniej więcej funduszach, porównywalny jest ten Black and Decker?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.660

    Domyślnie

    Wywal grata i kup nawet w lidlu parksajda a będzie dużo lepszy i bateria nowoczesna .

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Pauliq

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    189

    Domyślnie

    Zgadzam się z gogusiem. Parksajd, do tego dokupić baterie żeby mieć 2 na zmianę i nic więcej nie potrzeba.

  4. #4

    Domyślnie

    Gdzie można kupić baterie do Parkside'a?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    W sensie aku?
    Allegro ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    Gdzie można kupić baterie do Parkside'a?
    W sklepie lidla?

    Ja aktualnie wszystko wymieniam na parkside. Zakretarki, wkretarki, wiertarki z udarem, pilarki, wyrzynarki.... wszystko na aku 12 i 20v. Nie chce mi sie z kablami latać robiąc wszystko w ogródku w tej chwili. Za rok czeka mnie budowa domku 35m2 i kolejnego domu... Nawet jeśli to będzie padać z czasem to ceny są śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez pandzik ; 30-03-2022 o 11:14

  7. #7

    Domyślnie

    A ja się do nich przekonałem niedawno. Tak mi się wydawało, że typowa marketówka i tylko problemy będą, ale pod moje domowe prace wystarczy.
    Gdyby nie to, że dostałem jeden z ich sprzętów w prezencie, pewnie bym nawet nie brał tego pod uwagę. Bo wiadomo, musi być znana marka Ale z takich pewniaków, które są godne uwagi, to dobra jest również wkrętarka DEWALT DCD791P2. Na pewno nie zawiedzie. Sensowna marka i solidny model.
    Ostatnio edytowane przez pedrol ; 27-12-2023 o 07:55

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony