dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Poręczna wkrętarko/wiertarka do wszystkiego - Parkside Perf. czy coś innego?

    Witam, tak jak w temacie szukam urządzenia z grubsza do wszystkiego od mycia felg czy fug w łazience szczotkami po skręcanie mebli z ikei do okazjonalnego wiercenia w ścianach czy jakimś drewnie. Korzystając z okazji promocji oraz po przeczytaniu kilka tematów tu na forum i ogólnym pobieżnym przegrzebaniu internetu zdecydowałem się na https://www.lidl.pl/p/parkside-perfo...iow/p100341440
    Parkside Performance PBSPA 12 C3 w zestawie z wiertłami, bitami i dwoma akumulatorami. Raczej jeden akumulator by starczył tak samo bity są zbędne ale za 300zł (korzystając z -50zł jak się coś dokupi) jest już mocna i dosyć szybka wkrętarka z silnikiem bez szczotkowym i co dla mnie ważne; 5 letnią gwarancję z której Lidl się nie wykręca. Model też jest nowszy, jakoś chyba z końcówki roku 2021. w porównaniu do modelu B2.
    Czy są jakiekolwiek alternatywy warte rozważenia? Rzuciłem okiem na Bosche czy inne Makity ale są i słabsze i z gwarancjami zwykle 2 może 3 letnimi.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Tresnar, Hurry Up... Parkside to Bosch swoją drogą, a Makita nawet pomimo 3 letniej gwarancji, przy okazjonalnym użytkowaniu będzie wieczna. Wkrętarka która podlinkowałeś z wierceniem w ścianach będzie miała tyle samo wspólnego co Multipla z wyścigami.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony