dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Sterowanie ogrzewaniem podłogowym

    Cześć drużyna!

    W mieszkaniu mam listwe sterującą ogrzewaniem podłogowym jak na załączonym obrazku, jeden regulator pokojowy i 8 siłowników termoelektrycznych do obsłużenia. Domyślnie listwa obsługuje 4 siłowniki na jeden regulator pokojowy. U mnie zamontwany jest już jeden regulator pokojowy i aż 8 siłowników, które musi obsłużyć (wszystko zalane już betonem, bez możliowści ingerencji).

    Czy mogę zmostkować wejście regulatora pokojowego 1 z wejściem regulatora pokojowego 2 i w ten sposób sterować wszystkimi ośmioma siłownikami? (tak ja na obrazku zaznaczone kolorem czerwonym)

    A może lepiej zostawić wejście z regulatora jak jest i do każdego z czterech wyjść na siłowniki dla regulatora pokojowego 1 podpiąć (zamiast jednego) po dwie sztuki siłowników? (opcja zielona na obrazku)

    Listwa sterująca działa na napięciu 24V, siłowniki to SALUS T30NC 24V

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_7413.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	458929

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Apacer
    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Polkowice
    Kod pocztowy
    59-101
    Posty
    419

    Domyślnie

    Warto poczytać dokumentację sterownika, zapewne wszystko tam jest wyjaśnione

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apacer Zobacz post
    Warto poczytać dokumentację sterownika, zapewne wszystko tam jest wyjaśnione
    To oczywiste, niestety prducent regulatra już nie istnieje i nie ma żadnej dokumentacji. Patrzyłem na produkty konkurencji i nie ma tam takiej porady, dlatego pytam na forum o dobre praktyki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony