dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    majkot

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    191

    Unhappy Wkład kornak12

    Witam .Czy ktoś orientuje się gdzie jeszcze można dostać wkład kornak 12. Niestety producent nie odpisuje.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał majkot Zobacz post
    Witam .Czy ktoś orientuje się gdzie jeszcze można dostać wkład kornak 12. Niestety producent nie odpisuje.
    Generalnie producent wycofał się z produkcji. Chyba że mu coś zostało. Napisz do mnie e-mail, przerzucę go do producenta swoimi kanałami.... [email protected]

  3. #3
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Generalnie producent wycofał się z produkcji. Chyba że mu coś zostało. Napisz do mnie e-mail, przerzucę go do producenta swoimi kanałami.... [email protected]
    Aż dziwię się, że nie masz na forum tytułu "najlepszy doradca".
    Szacun Piotrze

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Aż dziwię się, że nie masz na forum tytułu "najlepszy doradca".
    Szacun Piotrze
    Nie lubią mnie moderatorzy, bo nikt nie przepada za typem, który nie owija w bawełnę i mówi prawdę prosto z mostu ....Poza tym paradoks. Żeby tu pisać tak jak chcę i to co chcę, muszę płacić ! A i tak jakiś znerwicowany mod potrafi mnie zbanować...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony