dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Sufity sklepienne

    Sufity sklepienia-

    sufit/podłoga na poddaszu ma grubość około 8"-9".

    Jak zapowiedział inżynier, usuniemy belki stropowe i zastąpimy je belką LVL.

    Moje pytanie - czy nasze obecne ściany zewnętrzne będą miały przerwę 8 "-9" od miejsca, w którym podłoga poddasza / belki stropowe są usuwane do górnej części istniejących słupków ściennych? Czy ta luka będzie musiała zostać wypełniona (zamurowana płytą gipsowo-kartonową), aby zmieściła się w krokwiach dachowych?

    Staram się zaprojektować trapezowe okna w ścianie, które będą miały daszek i ciągle utknąłem w tym, jak istniejący daszek pokrywa się z istniejącymi ścianami wewnętrznymi.

    Ściany wewnętrzne mają 8 stóp Wysokość dachu zewnętrznego wynosi 14 stóp 8 cali Obecne nachylenie dachu to 5/12 (nadbieg)

    W CAD nie mogę uzyskać nachylenia (ponieważ powinno pozostać takie samo) nowych krokwi do ścian bocznych o długości 8 stóp, więc pomyślałem, że czegoś brakuje. Potrzebuję, aby nachylenie było jak najbliżej, abym mógł wykadrować i uzyskać pomiary dla okien trapezowych w CAD.

    Byłbym wdzięczny za każdą pomoc! Dziękuję Ci!!!

  2. #2

    Domyślnie

    virtual phone
    The first and the foremost thing that must be considered by the person is whether the VoIP service supports the essential equipment so that the procedure becomes quite convenient for the person. In case if the essential equipment is available with the person, then he can easily install it as the installation procedure is easy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony