dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Najlepsza kosiarka do 3000zł

    Dzień dobry/Dobry wieczór!

    Mam problem, zagwostkę. Potrzebuję pomocy z znalezieniem kosiarki, do 3000zł. Moje wymagania polegają na tym, że będę mógł kosić pod wychyleniem 20-30 stopni. Mam fossę przed domem, i zależy mi na tym, cobym mógł obkosić całość. Potrzebuję również dużej szerokości koszenia, i napędu, potrzebowałbym też aby konstrukcja kosiarki byłaby jak najbardziej wytrzymała na drobne kamyczki albo patyczki wystrzelone spod ostrza.
    Kosiarka musi być spalinowa

    Z góry dziękuję za odpowiedź!

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.741

    Domyślnie

    Teraz niema tzw lepszych czy najlepszych wszystko jeden chłam , karoseria rdzewieje tak samo w taniej jak drogiej chyba żez ABS czy aluminium ale to nie te ceny , silniki też te same więc bardziej marketing ma tu znaczenie niż rzeczywistość .

  3. #3

    Domyślnie

    Rozumiem, a czy Husqvarna lc 151s jest dobrym typem?

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miachlbyk

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    08-253
    Posty
    365

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    Teraz niema tzw lepszych czy najlepszych wszystko jeden chłam , karoseria rdzewieje tak samo w taniej jak drogiej chyba żez ABS czy aluminium ale to nie te ceny , silniki też te same więc bardziej marketing ma tu znaczenie niż rzeczywistość .
    W tym temacie racji akurat nie masz,może bardziej większość to chłam ale nie wszystkie i należy jeszcze dodać dbałość o sprzęt przez tych co go użytkują a z tym jest różnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony