dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Maskowanie dziur w plycie MDF po uchwytach

    Dzien dobry,

    jestem w trakcie remontu, niestety Pan specjalista od skladania mebli zamontowal uchwyty, coz, dosc krzywo, prostopadle osiagaja roznice do 5 mm miedzy gora a dolem. Frotny z ikea, matowe. Jako ze nie moge na nie patrzec (rzuca sie w oczy niesamowicie, nawet dla osob ogladajacych mieszkanie), to szukam sporobu, by je naprawic. Myslalam o dodaniu jakichs rozet: jednak nie sprawdza sie ze wzgledu nadal na za duza roznice lub o kupnie uchwytow mocowanych do krawedzi drzwi, jednak nie wyglada to tez najlepiej - w ostatecznosci zdecyduje sie jednak na ten krok.

    Moje pytanie: czy jest mozliwosc naprawy frontu tak, by nie bylo widac? Czytalam o woskach miekkich dobranych pod kolor plyty - ktos stosowal? Ewentualnie jakies inne polecenia. Myslalam tez o drewienku zaszpachlowanym w dziure (da sie to pomalowac farba dobrana pod kolor plyty?), jednak boje sie, ze z moimi zdolnosciami manualnymi moze wyjsc z tego kupa. Jakakolwiek pomoc/porada jest na wage zlota! Spedza mi to sen z powiek.


    Dziekuje,
    Ewa.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Z wielu sposobów które sam stosowałem, po każdym zostawał ślad i było widać, że coś było robione. Jedynie oklejanie przyniosło zamierzony skutek, więc może w tym kierunku spróbuj?
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony