dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Płyta gipsowa ocena ściany

    Witam niedawno kupiłem mieszkanie i je remontuje, w łazience chcę położyc płytę gk i prosił bym o ocene.
    Zrobiłem próbę odkurzyłem fragment, zagruntowałem i przykleiłem kawałek płyty gipsowej, na drugi dzień chciałem oderwać ale łamie sie płyta i klej mocno trzyma czy to wystarczy i mogę kłaść płyty spokojnie?
    Dodam że na to pójdą jeszcze płytki.https://www.dropbox.com/s/x1uid54kcv...01629.png?dl=0
    Pozdrawiam.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Możesz kłaść na spokojnie. Pamiętasz tylko, aby do łazienek stosować zielone płyty GK?
    Tego nie pomalujesz (:

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Sama płyta może się kruszyć, ale jeżeli w miejscu łączenia płyty z klejem i ścianą mocowanie jest trwałe, można przystąpić do dalszego klejenia płyt. Ściany muszą być odpylone i zagruntowane, np. gruntem polimerowym Śnieżka Acryl-Putz® GU40. Do klejenia płyt może Pan wykorzystać elastyczny klej gipsowy Śnieżka Acryl-Putz® KG31.

  4. #4

    Domyślnie

    eCommerce website and directories
    Once after the eye makeup remover pads, you have to wash your eye area and face. In addition, you can go ahead form your skincare routine process. Therefore, this will remain your skin healthy and ready for the next makeup. So while with the assist of removing your eye, make sure that you have completed it, as in the case with lack of you have going for the face wash, as you can feel some stick skin or oil-based in the upper layer of the skin. So take more than five mines to 10 mines for your makeup removal.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony