dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gebels16

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Łańcut
    Kod pocztowy
    37-110
    Posty
    20

    Domyślnie Żelazko. Czy to żelazko będzie dobre? Ile posłuży?

    Witam przymierzam się do zakupu żelazka. Znalazłem taką ofertę https://allegro.pl/oferta/zelazko-pa...0w-11884661450 Warto? Długo posłuży? Może ktoś już jakiś czas użytkuję takie żelazko? Jakieś propozycje, i własne doświadczenia z podobnymi żelazkami? Interesuje mnie żelazko do kwoty 300 zł. Czy marka Philips to dobry wybór? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Mam stację parową Philipsa i jestem z niej bardzo zadowolony, więc sądzę, że samo żelazko również będzie dobre i trwałe.
    Tego nie pomalujesz (:

  3. #3

    Domyślnie

    na dobrych pare lat wystarczy

  4. #4

    Domyślnie

    Żelazko jak żelazko, nie ma tu żadnej filozofii. Ja niedawno kupiłem z innej firmy takie, które sobie samo wszystko ustawia (para, temperatura itp.) i jest wszystko ok.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Cytat Napisał gebels16 Zobacz post
    Witam przymierzam się do zakupu żelazka. Znalazłem taką ofertę https://allegro.pl/oferta/zelazko-pa...0w-11884661450 Warto? Długo posłuży? Może ktoś już jakiś czas użytkuję takie żelazko? Jakieś propozycje, i własne doświadczenia z podobnymi żelazkami? Interesuje mnie żelazko do kwoty 300 zł. Czy marka Philips to dobry wybór? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Zastanów się nad stacją parową. Co prawda cena będzie wyższa min. 50%, ale zupełnie inaczej idzie ta praca.
    Mamy Philips i Zelmer . Oba są ok, ze wskazaniem na Philips (ale była 60% droższa).
    W życiu mieliśmy i philipsa i Zelmera. Nigdy nie narzekaliśmy na żaden z nich.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Warto dać szansę lepszemu. Może się okazać, że nigdy już nie wrócisz do zwykłego żelazka...
    Pomogłem? Kliknij podziękuj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony