dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Wodomierz bez plomby, brak umowy odkrecona woda

    Witam,
    Firma hydrauliczna zrobiła mi całą instalację w domu i założyła wodomierz, po czym odkręciła wodę w drodze aby napełnić podłogówkę i przetestować całą instalację.
    Wszystko byłoby ok, gdyby nie to że do budowy domu inna ekipa korzystała z wody ze studni i nigdy żadne zapytanie/pismo do wodociągów nie zostało zgłoszone.
    Firma hydrauliczna myślała, że mamy zgłoszoną wodę jako budowlaną, czy jakos tak.
    Teraz moje pytanie jest takie, czy mam zgłosić do wodociągów, że taka sytuacja miała miejsce i została wykorzystana woda, za którą nie zapłaciłem, przedstawic ile na wodomierzu zostalo naliczone i zapłacić za to? (Wodomierz bez plomby). Nie mam problemu z tym, żeby za tą wode zapłacić, bardziej obawiam sie jakis kar za taką sytuację.

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystko zależy od osoby co przyjmie zgłoszenie. Bo mogą potraktować Cię jako oszusta, który chciał ukraść trochę wody, co pewnie przy tak krótkim czasie to wątpliwe żebyś kradł.Albo po rpostu załążą plombę a to co zostało nabite wyliczą po normalniej stawce.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony