dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kupiłem dom i odkryłem problemy z fundacją

    Co mówi tytuł. Kupiłem i mieszkam tu od miesiąca. Zauważyłem niepoziomowane podłogi na najwyższym poziomie. Inspektor powiedział, że są one powszechne w starych domach. Zamknięto dom, tak jak mi się podobało, za cenę, biorąc pod uwagę, że inspektor nie wykrył żadnych poważnych problemów.
    192.168.0.1 router login 192.168.l.l
    Teraz zacząłem badać, dlaczego podłoga nie jest równa. Zauważyłem kilka pęknięć w pobliżu drzwi i okien. Zauważyłem szafki kuchenne odsunięte od ściany o niewielką ilość. Rzeczy, których wcześniej nie było widać, a teraz nie mogę ich przeoczyć. Sprzedawca prawdopodobnie wiedział o problemach, ponieważ pęknięcia zostały dobrze zamalowane. Jakie mam opcje w tym momencie?
    Ostatnio edytowane przez natsu30 ; 15-06-2022 o 00:36

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grv

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Mała Nieszawka
    Kod pocztowy
    87-103
    Posty
    417

    Domyślnie

    Ja bym spróbował załatwić to polubownie z fundacją
    Projekt TK44 piętrowy, 153m2 pow. użytk., pow. netto 182 m2; ściany Porotherm, Polstyr 15cm 0,38; podłoga EPS100 17cm 0,38; strych Isover 0,41 30cm; dachówka Roben; kocioł Buderus GB072 14kW + RC300 + pogodówka + termostaty Salus + głowice Salus, Galmet 140l.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał natsu30 Zobacz post
    Jakie mam opcje w tym momencie?
    Pierwsza opcja to nauczyć się języka polskiego, a nie korzystać z debilnych translatorów jak chce się coś sprzedawać w Polsce. Ja bym od tego zaczął...
    Gdy Turków za Bałkanem twoje straszą spiże,
    Gdy poselstwo Macrona twoje stopy liże, -
    Ukraina jedna twej mocy się urąga,
    Podnosi na cię rękę i koronę ściąga,

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    bot...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał natsu30 Zobacz post
    Co mówi tytuł. Kupiłem i mieszkam tu od miesiąca. Zauważyłem niepoziomowane podłogi na najwyższym poziomie. Inspektor powiedział, że są one powszechne w starych domach. Zamknięto dom, tak jak mi się podobało, za cenę, biorąc pod uwagę, że inspektor nie wykrył żadnych poważnych problemów.

    Teraz zacząłem badać, dlaczego podłoga nie jest równa. Zauważyłem kilka pęknięć w pobliżu drzwi i okien. Zauważyłem szafki kuchenne odsunięte od ściany o niewielką ilość. Rzeczy, których wcześniej nie było widać, a teraz nie mogę ich przeoczyć. Sprzedawca prawdopodobnie wiedział o problemach, ponieważ pęknięcia zostały dobrze zamalowane. Jakie mam opcje w tym momencie?
    Dokładnie, bot.
    Zacytowałem by za parę dni/tygodni można było zobaczyć jak edytował post wrzucając reklamę.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony