dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 27
Pokaż wyniki od 521 do 527 z 527
  1. #521
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.437
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    W antysmogowych nie ma, że nie możesz se go kupić tylko, że nie wolno nim jarać i co po „ministra” dyspozycji przyzwalającej w obecny czas na spalanie miału jak antysmogowe mają to w dupie – państwo w państwie gdzie wszyscy ze wszystkim się o wszystko napiepszają i do tego jeszcze każdy ma politykę przy tym swoją.
    "Każdy sobie pan w naszej Rzeczypospolitej; kto jeno ma szablę w garści i lada jaką partię potrafi założyć.", ANDRZEJ KMICIC
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  2. #522

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    "Każdy sobie pan w naszej Rzeczypospolitej; kto jeno ma szablę w garści i lada jaką partię potrafi założyć.", ANDRZEJ KMICIC
    Jak Oleńka płakałem gdy ksiądz w kościele list „Króla” czytał o zasługach Kmicica – jako zdrajca zaczął a skończył jako bohater narodowy – szkoda tylko, że to tak w powieści i na filmie – w czasach „ładu zielonego” nie ma co na coś takiego liczyć.

  3. #523
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.256

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Serio to piszesz czy się przekomarzasz?
    Aktualne czasy działają na naszą korzyść a stan nadzwyczajny w tym sezonie usprawiedliwia palenie wszystkim (tylko nie oponami) i niekaranie ludzi.
    PS.
    Coś słabo schodzi im ten miał na PGG skoro o 19:30 jeszcze mogłem kupić Jankowice. Czyżby ludzie się obawiali że to te badziewie z importu?.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 03-10-2022 o 20:08
    Regulamin forum

  4. #524
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.728

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Aktualne czasy działają na naszą korzyść a stan nadzwyczajny w tym sezonie usprawiedliwia palenie wszystkim (tylko nie oponami) i niekaranie ludzi.
    PS.
    Coś słabo schodzi im ten miał na PGG skoro o 19:30 jeszcze mogłem kupić Jankowice. Czyżby ludzie się obawiali że to te badziewie z importu?.
    Koszty transportu zabijają wszystko .

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Serio to piszesz czy się przekomarzasz? - że se przyjął, to se przyjął i co z tego - że bo niby tym papierm do podciru antysmogowych obostrzenia zawiesili - wątpię po tym : od kiedy miało nie można kupić było – do czasu aż się nie skończył - zawsze był dostępny, bo i jak by mogli zabronić sprzedaży tego.
    W antysmogowych nie ma, że nie możesz se go kupić tylko, że nie wolno nim jarać i co po „ministra” dyspozycji przyzwalającej w obecny czas na spalanie miału jak antysmogowe mają to w dupie – państwo w państwie gdzie wszyscy ze wszystkim się o wszystko napiepszają i do tego jeszcze każdy ma politykę przy tym swoją.
    Z miałem jest związana jeszcze rzecz bardzo istotna – wilgotność jego – zagadka : ile w 1-ej tonie miału np. o wilgotności 40% kosztuje woda.
    Miał 21-24 - Staszic Wujek1000 kg luz 1.105,00 zł – tanio nie jest i do tego na Śląsk bardzo daleko – transport cholernie drogi – może już lepiej niech Ślązacy se nim kopcą i się tłumaczą w czasie kontroli z jakiej to paki kopcą tym co zabronione.

    Brunat a co właściwie z nim jest no chyba zasadniczo, że mokry – jak by ćwoki suchym palili, to spalania go by nie zabronili a teraz jak nim zaczną zaś kopcić, bo mokry to dopiero od nowa się zacznie.
    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Aktualne czasy działają na naszą korzyść a stan nadzwyczajny w tym sezonie usprawiedliwia palenie wszystkim (tylko nie oponami) i niekaranie ludzi.
    PS.
    Coś słabo schodzi im ten miał na PGG skoro o 19:30 jeszcze mogłem kupić Jankowice. Czyżby ludzie się obawiali że to te badziewie z importu?.
    Kaczyński radzi Polakom, jak ogrzewać domy. "Trzeba palić wszystkim, poza oponami" - https://www.youtube.com/watch?v=pTpvJqPWedM
    4:30 https://www.youtube.com/watch?v=MoF2onrKAyU

    Oby z tym miałem i węglem brunatnym nie było jak z tym głupim gadaniem „prezesa”, że można palić wszystkim tylko nie oponami – życie bardzo szybko, to zweryfikowało i są już namacalne pierwsze ofiary tego.

    Węgiel mieli już na początku lipca ze statków rozładowywać a z początkiem października zaczęli gadć, że właśnie rozładunek ruszył i zaś problem, bo nie ma komu i jak tego rozesłać i rozsprzedać – tak jak by się nie mogli zająć tym ci co do tej pory się tym zajmowali ale na zasadzie takiej, że na czysto 20% zysku i koniec.

    @Dunia Ty przecież mazowieckie jesteś i się zastanawiam czy sąsiadom też w taki sposób jak tu o miale i brunacie opowiadasz, bo ja Ci powiem szczerze, że mnie najbardziej w tym, to przeraża, że ktoś z tym miałem czy brunatem może zostać do końca życia – ot tak – najpierw się dowalą, że pisałem o tym i spalania tego zakażą a później będą tego pilnować czy przypadkiem dalej tym nie jarasz – no i do tego te papiery na to – nikomu tego odsprzedać nawet nie będziesz w stanie.

    Armagedon – nomalnie !!! - łatwiej psu wściekłem uwierzyć, bo wiadomo, że on wściekły ale tu o co w tym wszystkim chodzi, to chyba i sam diabeł tego nie wie.
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 07-10-2022 o 20:04

  6. #526
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.256

    Domyślnie

    Kasa na kącie więc transport się zwrócił.
    Regulamin forum

  7. #527
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Dzisiaj tona Karlika w workach wpadła

Strona 27 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony