dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 27
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 527
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Trza im importu węgla było, by mogli kopalnie likwidować i zamykać, to niech teraz chrustem grzać się zaczną, który wychodzi w cenie węgla.
    Nic dodać nic ująć w sprawie aktualnej sytuacji energetycznej.
    Regulamin forum

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.772

    Domyślnie

    Ale skoro kryzys jest wprowadzany celowo więc nie dziwmy się , ma być drogo ma nie być aut bo podatki itp , nie będzie powrotu do rzeczywistości jaką znaliśmy , pamiętacie kto to powiedział w marcu 2020 roku ? on dobrze wiedział o czym mówi tak jak druga połowa świata tylko zastanawia mnie ta pierwsza połowa ,

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    Co sądzicie o dzisiejszym komunikacie rządu o niekupowaniu węgla u pośredników. PGG ma według zapewnień dostarczyć wszystkim obywatelom węgiel po cenach zbliżonych czyli takich jak na kopalni. Ma się to odbywać za pośrednictwem stacji Orlen i Poczty Polskiej.
    Regulamin forum

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.772

    Domyślnie

    Dobre i to bo jakoś to trzeba unormować , w końcu skończą boty handlowców wykupywać wszystko dla siebie tzn ich i sprzedawać 3 razy drożej .

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Na węgiel nie ma co liczyć : Spokojnie, to tylko trzęsienie ziemi na rynku opału https://czysteogrzewanie.pl/2022/06/...a-rynku-opalu/
    Nowe zasady PGG. Węgla nie ma i nie będzie? Opału zabraknie dla wszystkich; trzeba zbierać chrust. https://www.youtube.com/watch?v=9sF7sy8-uYs
    Znaczy się co – jakieś pewne informacje z tym związane się pojawiły czy powielacie ten kit który zaś usiłują na siłę nam wcisnąć – coś jest gwarantem tego – czy może wymyślili sobie, że w taki sposób będą walczyć z szalejącą inflacją w nadziej, że i ożywią przy okazji gospodarkę.
    Węgla brakuje - biomasy brakuje - energia droga - od 01.06.2022 r. prąd 3% do góry - więc na co liczyć można i czego do tego wszystkiego się spodziewać a tak na zakończenie tego - nic nie gadali, że olej napędowy i benzyna już zaraz wkrótce będzie kosztować 5-ęć zeta.
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 09-06-2022 o 14:34

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.772

    Domyślnie

    Z dużą dozą pewności można powiedzieć że informatycy oraz ten sklep pgg jest jedną nogą w korupcji tolerując tzw BOOTY bo zablokowanie boota to kilka minut roboty ogarniętego informatyka a skoro tego nie robią to podejrzenie nasuwa się samo , pod spodek kilka ogłoszeń .

    Opis zlecenia
    Szukam bardzo dobrego programisty, który będzie w stanie napisać aplikacje do automatycznego zakupu węgla ze sklepu PGG. Termin do tygodnia.

    Opis zlecenia
    Zlecę napisanie bota/aplikacji do zakupu węgla ze strony PGG. Termin 7 dni.

    https://www.facebook.com/story.php?s...00000481975765

  7. #47
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Znaczy się co – jakieś pewne informacje z tym związane się pojawiły czy powielacie ten kit który zaś usiłują na siłę nam wcisnąć – coś jest gwarantem tego – czy może wymyślili sobie, że w taki sposób będą walczyć z szalejącą inflacją w nadziej, że i ożywią przy okazji gospodarkę.
    Węgla brakuje - biomasy brakuje - energia droga - od 01.06.2022 r. prąd 3% do góry - więc na co liczyć można i czego do tego wszystkiego się spodziewać a tak na zakończenie tego - nic nie gadali, że olej napędowy i benzyna już zaraz wkrótce będzie kosztować 5-ęć zeta.
    Zapewne walka z szalejącą inflacją to "tarcze osłonowe",które mają na celu wycofanie pustego pieniądza z rynku w ten sposób, że dosypuje się ten pieniądz na rynek
    Ale jak to mówił prezes Kurski "ciemny lud, kupi wszystko" ,no i gość miał rację
    Pytanie, czy po programie "chrust+" ,ciemny lud dalej będzie kupował wszystko,typu, że 7 lat rządów PIS, wprowadzane ustawy od 2015r,ograniczające "zieloną energię",to też wina Tuska

    A tak przy okazji, budując dom w 2011r,już wtedy węgiel czy tam ekogroszek, był dla mnie zbyt drogi żeby budować w oparciu o niego system grzewczy.
    11 lat temu !
    Nie współczuję dzisiejszym użytkownikom takiego systemu...

    A co do cen prądu, o dziwo, jest stabilnie, znaczy się, w moim przypadku cena prądu do ogrzewania, dzielona jest przez 3 i nie robią na mnie wrażenia te podwyżki
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 10-06-2022 o 04:09

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Zapewne walka z szalejącą inflacją to "tarcze osłonowe",które mają na celu wycofanie pustego pieniądza z rynku w ten sposób, że dosypuje się ten pieniądz na rynek
    Ale jak to mówił prezes Kurski "ciemny lud, kupi wszystko" ,no i gość miał rację
    Pytanie, czy po programie "chrust+" ,ciemny lud dalej będzie kupował wszystko,typu, że 7 lat rządów PIS, wprowadzane ustawy od 2015r,ograniczające "zieloną energię",to też wina Tuska

    A tak przy okazji, budując dom w 2011r,już wtedy węgiel czy tam ekogroszek, był dla mnie zbyt drogi żeby budować w oparciu o niego system grzewczy.
    11 lat temu !
    Nie współczuję dzisiejszym użytkownikom takiego systemu...

    A co do cen prądu, o dziwo, jest stabilnie, znaczy się, w moim przypadku cena prądu do ogrzewania, dzielona jest przez 3 i nie robią na mnie wrażenia te podwyżki
    Ja cenę całego prądu jaki zużywam nie dzielę przez 3 tylko mnożę x 0,1 i jest jeszcze lepiej.
    Ostatnio edytowane przez gawel ; 10-06-2022 o 06:46

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Zapewne walka z szalejącą inflacją to "tarcze osłonowe",które mają na celu wycofanie pustego pieniądza z rynku w ten sposób, że dosypuje się ten pieniądz na rynek
    Ale jak to mówił prezes Kurski "ciemny lud, kupi wszystko" ,no i gość miał rację
    Pytanie, czy po programie "chrust+" ,ciemny lud dalej będzie kupował wszystko,typu, że 7 lat rządów PIS, wprowadzane ustawy od 2015r,ograniczające "zieloną energię",to też wina Tuska

    A tak przy okazji, budując dom w 2011r,już wtedy węgiel czy tam ekogroszek, był dla mnie zbyt drogi żeby budować w oparciu o niego system grzewczy.
    11 lat temu !
    Nie współczuję dzisiejszym użytkownikom takiego systemu...

    A co do cen prądu, o dziwo, jest stabilnie, znaczy się, w moim przypadku cena prądu do ogrzewania, dzielona jest przez 3 i nie robią na mnie wrażenia te podwyżki
    No ja za Pisem specjalnie nie przepadam ale chwała że on w tym dziwnym czasie zajmuje się Polską bo jak PO rządziło to już byśmy dawno 30 milionów by trawę żarło a 8 budowało pałace wielkości stadionu .

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    No ja za Pisem specjalnie nie przepadam ale chwała że on w tym dziwnym czasie zajmuje się Polską bo jak PO rządziło to już byśmy dawno 30 milionów by trawę żarło a 8 budowało pałace wielkości stadionu .
    Coś Ty jarał?? Większych bzdur to poza TVP nie słyszałem...

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    No ja za Pisem specjalnie nie przepadam ale chwała że on w tym dziwnym czasie zajmuje się Polską bo jak PO rządziło to już byśmy dawno 30 milionów by trawę żarło a 8 budowało pałace wielkości stadionu .
    konfederacja prawde ci powie jak sprawnie dołączyć do matuszki rosii

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał goguś Zobacz post
    No ja za Pisem specjalnie nie przepadam ale chwała że on w tym dziwnym czasie zajmuje się Polską bo jak PO rządziło to już byśmy dawno 30 milionów by trawę żarło a 8 budowało pałace wielkości stadionu .
    Odnosze wrażenie że jest dokładnie odwrotnie. Właśnie nas po chrust ten cudny zarząd wysłał w kraju stojącym na węglach różnych i za chwilę własnie padnie nam energetyka . Z powazniejszych sukcesów tego bractwa mamy natomiast

    Wojsko - rozbrojone
    szkoły - uwstecznione upolitycznione i pod butem czarnej mafii pedofilów
    zdrowie -zmienione z rozjebanego na kompletny syf
    policja – ubezwłasnowolniona i polityczna
    gospodarka – pikuje lotem nurkowym
    stosunki międzynarodowe - kompletnie zniszczone
    poziom życia - w locie nurkowym w slad za gospodarką
    złodziejstwo kolesiostwo i nepotyzm – rekordy w skali świata
    poziom idiotyzmu w zarządzaniu czymkolwiek – przebija galaktykę
    mamy tu Janów koleje autobusy elektrownia Ostrołeka dotacje unijne fotowoltaika wiatraki respiratory i nadmiarowa śmiertelność - ta lista w zasadzie nie ma końca bo nic co zależy od państwa i jego narzędzi nie działa a wegetuje.
    No - ale na bombelki dali . To że okradli miliony uczciwie pracujących polaków nie ma znaczenia. Co do pałaców to nie wiem na jakich działkach by teraz PO miało je budować bo zdrozały z 700tys na 15 milionów a większość czynnych pałaców posiada niejaki Obajtek . W sumie dobrze bo może je uratować od zniszczenia za dodatek od pałaców.
    Jak dobrze że to oni się zajmuja krajem, nie ma pałaców i wszyscy żyją dostatnio. Tylko po słowie wszyscy trzeba wstawić słowo - złodzieje.
    No - ale na bombelki dali i pozwalają chrustem palić - ludzkie pany. A węgiel będzie tylko dla działaczy kapusi i po dwa kilo na emeryta coby nie zapomniał dowodu jak idzie do urny.
    Ostatnio edytowane przez Chris Zielonka ; 10-06-2022 o 12:01

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Zapewne walka z szalejącą inflacją to "tarcze osłonowe",które mają na celu wycofanie pustego pieniądza z rynku w ten sposób, że dosypuje się ten pieniądz na rynek Ale jak to mówił prezes Kurski "ciemny lud, kupi wszystko" ,no i gość miał rację Pytanie, czy po programie "chrust+" ,ciemny lud dalej będzie kupował wszystko,typu, że 7 lat rządów PIS, wprowadzane ustawy od 2015 r,ograniczające "zieloną energię",to też wina Tuska
    Inteligencja przewodnią siłą narodu – za komuny byli zwani https://pl.wikipedia.org/wiki/Wykszta%C5%82ciuch acz trudno i teraz nazywać ich inaczej.
    Co by tu i jak gadać o tym, to było jak jest i nie będzie inaczej więc cóż tu robić czym się kierować i na czym polegać.

    Forum i forumowicze jego - ręce opadają – zgodnie z ukazem carskim, chrust to za darmo można zbierać a une każą sobie po uzyskaniu pozwolenia za zebrane płacić więc o czym Pany prawicie i po co.

    Sami powielacie te brednie które odeprzeć próbujecie więc jak postępować po przeczytaniu sobie masy wypowiedzi tu w tym temacie i na FM-ie w innych tematach.
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 10-06-2022 o 13:52

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.772

    Domyślnie

    Cytat Napisał pandzik Zobacz post
    konfederacja prawde ci powie jak sprawnie dołączyć do matuszki rosii
    Tam do tej całej rosji tylko jeden cap ciągnie i pewnie niedługo zniknie ale młodzi wiedzą co i jak .

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000)
    goguś

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    k-k
    Kod pocztowy
    47-253
    Posty
    1.772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Odnosze wrażenie że jest dokładnie odwrotnie. Właśnie nas po chrust ten cudny zarząd wysłał w kraju stojącym na węglach różnych i za chwilę własnie padnie nam energetyka . Z powazniejszych sukcesów tego bractwa mamy natomiast

    Wojsko - rozbrojone
    szkoły - uwstecznione upolitycznione i pod butem czarnej mafii pedofilów
    zdrowie -zmienione z rozjebanego na kompletny syf
    policja – ubezwłasnowolniona i polityczna
    gospodarka – pikuje lotem nurkowym
    stosunki międzynarodowe - kompletnie zniszczone
    poziom życia - w locie nurkowym w slad za gospodarką
    złodziejstwo kolesiostwo i nepotyzm – rekordy w skali świata
    poziom idiotyzmu w zarządzaniu czymkolwiek – przebija galaktykę
    mamy tu Janów koleje autobusy elektrownia Ostrołeka dotacje unijne fotowoltaika wiatraki respiratory i nadmiarowa śmiertelność - ta lista w zasadzie nie ma końca bo nic co zależy od państwa i jego narzędzi nie działa a wegetuje.
    No - ale na bombelki dali . To że okradli miliony uczciwie pracujących polaków nie ma znaczenia. Co do pałaców to nie wiem na jakich działkach by teraz PO miało je budować bo zdrozały z 700tys na 15 milionów a większość czynnych pałaców posiada niejaki Obajtek . W sumie dobrze bo może je uratować od zniszczenia za dodatek od pałaców.
    Jak dobrze że to oni się zajmuja krajem, nie ma pałaców i wszyscy żyją dostatnio. Tylko po słowie wszyscy trzeba wstawić słowo - złodzieje.
    No - ale na bombelki dali i pozwalają chrustem palić - ludzkie pany. A węgiel będzie tylko dla działaczy kapusi i po dwa kilo na emeryta coby nie zapomniał dowodu jak idzie do urny.
    Równie dobrze mogłeś dopisać że za PO dokładnie to samo tylko dwa razy gorzej , wojsko omało co by całkiem znikło ,ruskim chcieli sprzedać Orlen i azoty Niemcom KGHM , przecież to jedna a ta sama banda sprzedajnych agentów okrągłostołowych a że inne nazwy przybrali to tylko pozy dla cymbałów .

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    Spece od polityki może byście pomogli znaleźć sposób na kupienie węgla z PGG. Od siebie mogę Wam polecić przeglądarkę Google Chrome z rozszerzeniem Easy Auto Refresh.

    PS.
    Z jednym mogę się zgodzić:
    ale chwała że on w tym dziwnym czasie
    Regulamin forum

  17. #57
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Spece od polityki może byście pomogli znaleźć sposób na kupienie węgla z PGG. Od siebie mogę Wam polecić przeglądarkę Google Chrome z rozszerzeniem Easy Auto Refresh.

    PS.
    Z jednym mogę się zgodzić:
    Ale dlaczego kupować węgiel ?
    Sąsiad zna przeciwka,gieroj, który wybudował po mnie aż 280m2 czyli prawie 3× więcej ode mnie za prawie 3× drożej (1mln.zl),zaskomlal,że rezygnuje z węgla i chciałby pomocy ode mnie ws pompy ciepła
    Jako ,że jestem w takim wypadku skurw..em odesłałem go do sprzedawcy węgla tudzież kotła na węgiel

    Zgodnie z zasadą,chcieliście PIS to macie PIS
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 10-06-2022 o 22:00

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.271

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Ale dlaczego kupować węgiel ?
    Mówimy o PGG w cenie 1000 zł. więc taka cena jest akceptowalna i opłacalna.
    Jako ,że jestem w takim wypadku skurw..em odesłałem go do sprzedawcy węgla tudzież kotła na węgiel
    Zrobiłeś mu przysługę bo gdybyś się zgodził wpuścił byś sąsiada w jeszcze większe maliny. Pomóż sąsiadowi i naucz go palić od góry lub przyślij go na Forum to mu pomożemy.
    Zgodnie z zasadą,chcieliście PIS to macie PIS
    Człowieku czy ty nie widzisz że Polska aktualnie prowadzi wojnę na 4 frontach (Covid-19, Białoruś, Ukraina, Unia). Powinieneś się cieszyć że jeszcze możesz pisać to co chcesz.
    Regulamin forum

  19. #59
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Mówimy o PGG w cenie 1000 zł. więc taka cena jest akceptowalna i opłacalna.

    Zrobiłeś mu przysługę bo gdybyś się zgodził wpuścił byś sąsiada w jeszcze większe maliny. Pomóż sąsiadowi i naucz go palić od góry lub przyślij go na Forum to mu pomożemy.

    Człowieku czy ty nie widzisz że Polska aktualnie prowadzi wojnę na 4 frontach (Covid-19, Białoruś, Ukraina, Unia). Powinieneś się cieszyć że jeszcze możesz pisać to co chcesz.
    Wybacz, ale nie zrobię Ci przysługi
    Od 2013r mój dom 125m2 rocznie zużywa ok.3300kWh czyli jakieś 1000-1200zl.

    Sąsiad, tym razem z boku, po lewej ,budowaliśmy razem,używa 3t ekogroszku...

    Jak wejdziesz na mój profil na fb to ten różowiutki dom
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 10-06-2022 o 23:08

  20. #60

    Domyślnie

    Nie jest źle, zawsze mamy jeszcze chrust... Choć za komuny mówili,że w Polsce przed wojna było źle bo ludzie musieli zbierać chrust w lesie

Strona 3 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony