dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Najdi

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    4

    Domyślnie Ściany garażu z płyt osb

    Witam
    Chciał bym sie doradzić co zrobić z garażem a mianowicie posiadam garaż blaszany z konstrukcja z profili zamkniętych i muszę go wydłużyć o ponad metr. Zaczął mi chodzić po głowie pomysł żeby odkręcić blachę i na ściany dać płyty osb i tu moje pytania i wątpliwości :
    1-pod garażem mam ułożona kostkę brukowa i zastanawiam się czy w zimie nie będzie pracować garaż a wraz z tym czy nie będą pękać łączenia płyt
    2-na płyty OSB chciał bym położyć siatkę i Klej elewacyjny i na to tynk (nie chciał bym dawać styropianu bo będzie problem z założeniem rynien bo blacha na dachu jest wypuszczona tylko trochę) i czy to też nie będzie pracować w takim stopniu że cała robota pójdzie na darmo
    3- jak lub czym zabezpieczyć odizolować płyty od podłoża żeby nie ciągły wilgoci
    4- w jakiej odległości od siebie trzeba dawać poprzeczki konstrukcji żeby to było odpowiednio usztywnione
    5- i ogólnie czy warto brać się za taką przeróbkę może ktoś robił podobny garaż i podzieli się doświadczeniem

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Łośtrożnie z palnym garażem. Zobacz do OWU, czy otrzymasz ubezpieczenie w razie pożaru. Są chyba jakieś wyłączenia. Nie pytaj mnie dlaczego, gdyż ze zdrowym rozsądkiem nie ma to nic wspólnego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony