dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Pytanie o pęknięcie rury w suficie

    Cześć wszystkim, miałem szybkie pytanie dotyczące szkód spowodowanych przez wodę, które wystąpiły w weekend w moim mieszkaniu. Mieszkam w Fort Worth i jak wielu innych, w moim suficie wybuchła rura tryskaczowa. Kiedy zareagowali konserwatorzy i pracownicy firmy tryskaczowej (którzy byli na miejscu testując tryskacz, co spowodowało zalanie sufitu), zaczęli wybijać dziury w suficie, żeby odprowadzić wodę, jak sądzę. Teraz zostałem z dziurami w suficie, z których niektóre VidMate Mobdro są trochę duże, a inne prawdopodobnie mają rozmiar od ćwierć do pół dolara. Moje pytanie brzmi, czy kurz, który unosi się z mojego sufitu i całe to gówno, jest szkodliwe dla oddychania? Zauważyłem, że kaszlę i kicham częściej po prostu będąc w moim mieszkaniu i zacząłem nosić maskę N95 w środku, tylko bądź ostrożny. Dodatkowo, jedna z większych dziur ma odsłonięte różowe gówno (które zakładam, że jest to izolacja), co też trochę mnie wariuje. Porozmawiam dziś z moimi agentami leasingowymi, aby sprawdzić, czy w międzyczasie mogą zrobić jakieś tymczasowe rozwiązanie, ale wracając do kilku moich wcześniejszych pytań… Czy oddychanie jest szkodliwe? Czy odsłonięcie tych dziur jest niebezpieczne? Czy są jakieś tymczasowe poprawki? Dziękuję.
    Ostatnio edytowane przez laravente ; 08-07-2022 o 07:07

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Raczej nie jest szkodliwe.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony