dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Pytanie o obróbkę komina

    Witam, Rok temu próbowałem naprawić moją obróbkę blacharską wokół komina jakimś uszczelniaczem do blach. Po kilku próbach nie zadziałało i wynająłem firmę dekarską z zatrudnionym Masonem, aby ją wymieniła i zamontowała nową obróbkę blacharską. Mój przybrany ojciec zna właściciela firmy i ma świetne recenzje wraz z dziesięcioletnią gwarancją. Mój problem polega na tym, że nawet po wymianie flashowania nadal był wyciek, czy to znacznie mniejszy, który powoli spływa po wnętrzu komina na około 4 stopy. Firma i ja odkryliśmy, skąd pochodzi i wygląda na to, że zamierzają ponownie wykonać flashowanie na własny koszt z powodu gwarancji. Rodzina i przyjaciele powiedzieli mi, że powinienem czuć się szczęśliwy, że mam tylko mały wyciek, ponieważ według nich wszystko miga 192.168.0.1 router login 192.168.l.l wokół przeciekającego komina. Jednak dla mnie to tylko oznacza kłopoty z pleśnią i zniszczenie mojej izolacji, jeśli kiedykolwiek dostaniemy wystarczająco dużo deszczu, aby dostać się do mojej izolacji. Czy to prawda? Czy wszystkie migające przeciekają nawet wtedy, gdy za ich wymianę zapłacisz profesjonalnej firmie? Zweryfikowali również, że nie pochodzi z czapki kalenicy ani nigdzie indziej, jest to związane z miganiem. Dziękuję!
    Ostatnio edytowane przez sarjekemo ; 08-07-2022 o 22:33

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    To o co tutaj chodzi?
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony